Hopp til innhold

Vargarrennet

  • Når: 07.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Voss
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Peder Klubb Vargar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattabø, Eirik Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fasmer, Joakim Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hommedal, Sigurd Kyte Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Innset, Brage Klubb Ulvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvelvane, Abel Tronerud Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Småland, Elias Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørli Verlo, Gaute Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vethe, Kristian Klubb Vargar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Marius Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Eirik Størkson Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ersland, Eirik Soma Klubb Ternen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ersland, Sondre Soma Klubb Ternen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindedal, Sverre Berge Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamre, Emil Klubb Røldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helland, Håvard Vestrheim Klubb Vargar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjosås, Ådne Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krossøy, Marius Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Låstad, Bendik Vaksdal Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Skage Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andresen, Gudmund Klubb Vargar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Angelskår, Isak Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ersland, Andreas Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Småland, Olav Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørli Verlo, Eskil Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveit, Jarand Valland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vaksdal, Kristian Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Sander Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Nikolai Matteus Gjesdahl Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Enes Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gårdsvoll, Petter Andreas Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Matre, Didrik Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søyland, Jakob Tveten Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vågenes, Jonas Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Magnus Svendal Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Angelskår, Emil Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Håkon Størkson Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lægreid, Heine Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Måge, Sondre Svåsand Klubb Strandebarm IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mælen, Gaute Øymo Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Reigstad, Åsmund Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Håvard Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaksdal, Bjørnar Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Westrheim, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sebastian Løtvedt Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjartnes, Eirik Klubb Hålandsdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lefdal, Jonas Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Slethaug, Didrik Mørner Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas Bergstrøm, Henrik Klubb Voss IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Andresen, Sondre Klubb Vargar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ferning, Magnus Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Magnus Hennø Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Klette, Sondre Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristinsson Ngwenya, Markus Kondwani Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Meyer-Lampe, Haakon Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Tomas Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søyland, Ulrik Tveten Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angelskår, Peter Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Angeltvedt, Tinius Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Herre, Eirun Klubb Vargar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen-Iversen, Janne Klubb Bjørgum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krangnes, Sigrid Klubb Bjørgum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lefdal, Leah Maria Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vågenes, Ingrid Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eikemo Ersland, Maria Klubb Ternen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammer, Rebekka Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Dorthea Hennø Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Totlandsdal, Maja Andvik Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ersland, Ingeborg Eikemo Klubb Ternen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Herre, Ingebjørg Klubb Vargar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olde, Anna Sundve Klubb Vargar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Seim, Karina Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finne, Ingrid Konstanse Midthjell Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hevrøy, Benedicte Klubb Viking, TIF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østervold, Lisa Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andresen, Gerd Karine Klubb Vargar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ersland, Julie Soma Klubb Ternen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klette, Ingeborg Klubb Viljar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Marion Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østervold, Maria Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Slethaug, Nora Hermine Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvandal, Ida Marie Bruvik Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Litlere, Marte Nybø Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stein, Selma Barmen Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Søyland, Frida Tveten Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fasmer, Elise Kristine Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Meyer-Lampe, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognebakke, Edel Klubb Vargar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsen, Sigrid Vatshelle Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Låstad, Frida Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Måge, Amalie Svåsand Klubb Strandebarm IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Vargar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolve, Ragna Klubb Bjørgum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaksdal, Mari Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håvardstun, Helga Toppe Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannesen, Eli Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætersdal, Karen Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vethe, Lena Klubb Vargar IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Sigrid Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lien, Kirsten Klubb Røldal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finne, Eirik Midthjell Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rekve, Haakon Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvile, Aleksander Sunde Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sæle, Tord Klubb Uskedalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Alvær, Kenneth Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Øyvind Gaute Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Busch, Christian Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Herheim, Rune Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hopsnes, Roald Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Sturla Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Måge, Ove Klubb Strandebarm IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Petter Thuen Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rong, Jørund Klubb Vargar IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Småland, Torbjørn Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Søyland, Anders Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vethe, Bjarte Klubb Vargar IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Øvregård, Jan Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Øyen, Kjetil-Helge Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04