Hopp til innhold

NM kombinert junior 2019

  • Når: 1.2 - 03.02.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Bavallen
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.02.2019 Klasse K Junior Øvelse 5 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse K Junior Øvelse 2 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse K Junior Øvelse 2x5 km lag sprint Startkontingent 130
Start 01.02.2019 Klasse M Junior Øvelse 10 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse M Junior Øvelse 2x5 km lag sprint Startkontingent 130
Start 02.02.2019 Klasse M Junior Øvelse 5 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2019 Klasse NC A Øvelse 10 km Startkontingent 130
Start 02.02.2019 Klasse NC A Øvelse 10 km Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

K Junior - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K Junior Øvelse 5 km
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse K Junior Øvelse 5 km
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K Junior Øvelse 5 km
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K Junior Øvelse 5 km
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K Junior Øvelse 5 km
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K Junior Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K Junior Øvelse 5 km

K Junior - 2 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K Junior Øvelse 2 km
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse K Junior Øvelse 2 km
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K Junior Øvelse 2 km
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K Junior Øvelse 2 km
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K Junior Øvelse 2 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K Junior Øvelse 2 km

M Junior - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Junior Øvelse 10 km
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M Junior Øvelse 10 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse M Junior Øvelse 10 km
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M Junior Øvelse 10 km
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M Junior Øvelse 10 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M Junior Øvelse 10 km
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse M Junior Øvelse 10 km
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse M Junior Øvelse 10 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M Junior Øvelse 10 km
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M Junior Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M Junior Øvelse 10 km
Navn Rosenberg, Jon Fossen Klubb Nordre Land IL Klasse M Junior Øvelse 10 km
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse M Junior Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Junior Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Junior Øvelse 10 km
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M Junior Øvelse 10 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M Junior Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M Junior Øvelse 10 km
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Junior Øvelse 10 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M Junior Øvelse 10 km
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse M Junior Øvelse 10 km

M Junior - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Junior Øvelse 5 km
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M Junior Øvelse 5 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse M Junior Øvelse 5 km
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M Junior Øvelse 5 km
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M Junior Øvelse 5 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M Junior Øvelse 5 km
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse M Junior Øvelse 5 km
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse M Junior Øvelse 5 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M Junior Øvelse 5 km
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M Junior Øvelse 5 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M Junior Øvelse 5 km
Navn Rosenberg, Jon Fossen Klubb Nordre Land IL Klasse M Junior Øvelse 5 km
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse M Junior Øvelse 5 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Junior Øvelse 5 km
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Junior Øvelse 5 km
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M Junior Øvelse 5 km
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M Junior Øvelse 5 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M Junior Øvelse 5 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M Junior Øvelse 5 km
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Junior Øvelse 5 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M Junior Øvelse 5 km
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse M Junior Øvelse 5 km
nif-epi04, 04