Hopp til innhold

Breimyrrennet

Velkommen til Breimyrrennet 2023. Renn i alle bakker K5, K10,K20, K40, og K61. Jubileumsrenn Botne Skiklubb 100 år ! Start K5 Kl 12:00 med prøveomgang og deretter 1. og 2. omgang. Fortløpende videre i K10 og K20. Premieutdeling K5-K20 når disse er ferdig. Start K40 ca kl 13:30 med prøveomgang og deretter 1. og 2. omgang. Fortløpende videre i K61 før felles premieutdeling K40 og K61. Bakker åpen Lørdag for Trening kl 10-14:00 Parkering kr 50 ,- på Vipps Åpen Kiosk Heisavgift kr. 200,- lørdag og kr. 100 på søndag. Velkommen til Breimyr!

  • Når: 29.01.2023
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Breimyrbakken
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse K10 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse K20 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse K5 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse K20 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse Breimyr K61 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse K20 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse K10 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse K5 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse K10 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse K5 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K10 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K5 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse Gutter 11/12 år Øvelse K40 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Gutter RC A Øvelse K61 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Gutter RC B Øvelse K61 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Gutter RC C Øvelse K40 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Gutter RC D Øvelse K40 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse K10 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse K20 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse K5 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse K20 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse Breimyr K61 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse K20 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse K10 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse K5 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse K10 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse K5 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse Jenter RC B Øvelse K40 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse Jenter 11/12 år Øvelse K40 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Jenter RC A Øvelse Breimyr K61 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse Jenter RC C Øvelse K40 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse Kvinner 17 år og eldre Øvelse Breimyr K61 Startkontingent 150
Start 29.01.2023 Klasse Kvinner 17 år og eldre Øvelse K40 Startkontingent 150
Start 29.01.2023 Klasse M junior Øvelse K61 Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse M senior Øvelse K61 Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse K40 Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossvold, Gustav Johan Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse K20
Navn Westeren, Patric Klubb Kollenhopp Klasse G 10 år Øvelse K20

G 11 år - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe, Ravn Jensen Klubb Hof IL (arneberg) Klasse G 11 år Øvelse K20
Navn Heinert, Erling Johan Fredriksen Klubb Botne SK Klasse G 11 år Øvelse K20

G 12 år - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingdal, Mathias Klubb Botne SK Klasse G 12 år Øvelse K20

G 8 år - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossvold, Asbjørn Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse K10

G 9 år - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Jesper Wiik Klubb Botne SK Klasse G 9 år Øvelse K10
Navn Solheim, Borgar Jahnsen Klubb Botne SK Klasse G 9 år Øvelse K10

G 9 år - K5

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Jesper Wiik Klubb Botne SK Klasse G 9 år Øvelse K5
Navn Lohne, Tobias Hagen Klubb Vikersund IF Klasse G 9 år Øvelse K5
Navn Solheim, Borgar Jahnsen Klubb Botne SK Klasse G 9 år Øvelse K5

G Rekruttklasse - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heinert, Erling Johan Fredriksen Klubb Botne SK Klasse G Rekruttklasse Øvelse K10

Gutter 11/12 år - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Marius Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse Gutter 11/12 år Øvelse K40

Gutter RC A - K61

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armo, Ivar Øivindson Rief Klubb Botne SK Klasse Gutter RC A Øvelse K61
Navn Gotehus, Olav Tsukameka Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse K61
Navn Haugland, Halvor Klubb Heddal IL Klasse Gutter RC A Øvelse K61
Navn Kittelsen, Rasmus Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse Gutter RC A Øvelse K61
Navn Lohne, Theodor Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Gutter RC A Øvelse K61
Navn Sørensen, Stian August Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter RC A Øvelse K61

Gutter RC B - K61

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eyde, Einar Christian Klubb Botne SK Klasse Gutter RC B Øvelse K61
Navn Johnsen, Marius Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse Gutter RC B Øvelse K61
Navn Schlichting, Andreas Gudbrandsen Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC B Øvelse K61

Gutter RC C - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bringaker, Ola Leikaas Klubb Hof IL Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Eyde, Einar Christian Klubb Botne SK Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Skaar, Henrik Julian Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC C Øvelse K40

Gutter RC D - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heinert, Georg Anthonius Fredriksen Klubb Botne SK Klasse Gutter RC D Øvelse K40

Jenter 11/12 år - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sanne, Silje Klubb Botne SK Klasse Jenter 11/12 år Øvelse K40

M junior - K61

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ludvigsen, Jonas Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M junior Øvelse K61

M senior - K61

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugerø, Odd Morten Klubb Botne SK Klasse M senior Øvelse K61
NIF-EPI03, 03
NTB Scanpix