Hopp til innhold

Konica Minolta NC Holmenkollen

Lagledermøtet for hopp er flyttet til lørdag. Nytt sted, pauserommet i Dommertårnet, kl 09:30.........………..Husk at det kan være mye trafikk i anlegget hele helgen, da det også Holmenkollmarsjen lørdag, og Barnas Holmenkolldag på søndagen.

  • Når: 9.2 - 10.02.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse K NC Elite Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse K NC Elite Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse M NC A Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse M NC A Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse M NC B Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse M NC B Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse M NC C Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse M NC C Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse M NC Elite Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse M NC Elite Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse M Veteran Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse M Veteran Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC Elite - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K120
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse K120
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K120

K NC Elite - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K120
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse K120
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K120

M NC A - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Langkaas, John André Klubb Tyristubben, IF Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K120

M NC A - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Langkaas, John André Klubb Tyristubben, IF Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K120

M NC B - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Jevne, Fredrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC B Øvelse K120

M NC B - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Jevne, Fredrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC B Øvelse K120

M NC C - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredesen, Frode Vik Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Larsen, Patrick Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse K120

M NC C - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse K120

M NC Elite - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Fannemel, Anders Klubb Hornindal IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Haukedal, Richard Ween Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Håre, Anders Sandberg Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Madsen, Jørgen Klubb Skimt - Ski Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Oftebro, Jens Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Ringen, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Søberg, Sigurd Nymoen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Søgård, Jonas Gropen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Skimt - Ski Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K120

M NC Elite - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Fannemel, Anders Klubb Hornindal IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Haukedal, Richard Ween Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Håre, Anders Sandberg Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Madsen, Jørgen Klubb Skimt - Ski Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Oftebro, Jens Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Ringen, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Søberg, Sigurd Nymoen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Søgård, Jonas Gropen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Skimt - Ski Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K120

M Veteran - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Knut Ole Klubb Rælingen Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Moe-Kristiansen, Kurt Klubb Spydeberg IL Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Ringkilen, Torry Åge Klubb Skimt - Ski Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Skatvedt, Ole Andreas Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Veteran Øvelse K120

M Veteran - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Knut Ole Klubb Rælingen Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Bredesen, Frode Vik Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Heimdahl, Oddgeir Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Larsen, Patrick Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Moe-Kristiansen, Kurt Klubb Spydeberg IL Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Ringkilen, Torry Åge Klubb Skimt - Ski Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Skatvedt, Ole Andreas Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Strøm, Knut Bjørnar Klubb Aurskog/Finstadbru SK Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Vethe, Geir Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M Veteran Øvelse K120
nif-epi04, 04
NTB Scanpix