Hopp til innhold

NM hopp junior 2019

Startkontingent på 130,- betales til kto 3480.20.13770

  • Når: 1.2 - 03.02.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Bavallen
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse K junior Øvelse K95 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse K junior Øvelse Lag hopp Startkontingent 390
Start 02.02.2019 Klasse M junior Øvelse K95 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse M junior Øvelse Lag hopp Startkontingent 390

Påmeldte deltagere

K junior - K95

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse K junior Øvelse K95
Navn Baarset, Astrid Louise Klubb Team NTG Hopp Klasse K junior Øvelse K95
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K junior Øvelse K95
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse K junior Øvelse K95
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K junior Øvelse K95
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K junior Øvelse K95
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K junior Øvelse K95
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K junior Øvelse K95
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K junior Øvelse K95
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Team NTG Hopp Klasse K junior Øvelse K95
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K junior Øvelse K95

M junior - K95

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse M junior Øvelse K95
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M junior Øvelse K95
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M junior Øvelse K95
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M junior Øvelse K95
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M junior Øvelse K95
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M junior Øvelse K95
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M junior Øvelse K95
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M junior Øvelse K95
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M junior Øvelse K95
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M junior Øvelse K95
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse M junior Øvelse K95
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M junior Øvelse K95
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M junior Øvelse K95
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M junior Øvelse K95
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M junior Øvelse K95
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M junior Øvelse K95
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M junior Øvelse K95
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M junior Øvelse K95
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M junior Øvelse K95
Navn Haugelien, Tobias Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M junior Øvelse K95
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M junior Øvelse K95
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M junior Øvelse K95
Navn Håre, Anders Sandberg Klubb Vikersund IF Klasse M junior Øvelse K95
Navn Jevne, Fredrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M junior Øvelse K95
Navn Kirknes, Edwin Madsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M junior Øvelse K95
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M junior Øvelse K95
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Team NTG Hopp Klasse M junior Øvelse K95
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Byåsen IL Klasse M junior Øvelse K95
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M junior Øvelse K95
Navn Ljøkelsøy, Kristian Klubb Trønderhopp Klasse M junior Øvelse K95
Navn Markeng, Thomas Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M junior Øvelse K95
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M junior Øvelse K95
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M junior Øvelse K95
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M junior Øvelse K95
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M junior Øvelse K95
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M junior Øvelse K95
Navn Osnes, Simon Klingenberg Klubb Tromsø Skiklub Klasse M junior Øvelse K95
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M junior Øvelse K95
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M junior Øvelse K95
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M junior Øvelse K95
Navn Solberg, Isak Klubb Botne SK Klasse M junior Øvelse K95
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M junior Øvelse K95
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M junior Øvelse K95
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M junior Øvelse K95
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M junior Øvelse K95
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M junior Øvelse K95
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M junior Øvelse K95
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M junior Øvelse K95
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M junior Øvelse K95
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M junior Øvelse K95
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M junior Øvelse K95
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Skimt - Ski Klasse M junior Øvelse K95
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M junior Øvelse K95
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Søre Ål IL Klasse M junior Øvelse K95
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M junior Øvelse K95
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M junior Øvelse K95
NIF-EPI01, 01
NTB Scanpix