Hopp til innhold

Konica Minolta NC Vikersund K105

RENNET FLYTTES TIL 1.-2. desember Lagledermøte lørdag kl 09.30 i toppetasje dommertårn K105 Lørdag treningsomgang kl 10.30 - prøveomgang ca. kl 1130

  • Når: 1.12 - 02.12.2018
  • Oppstart: 11:30
  • Hvor: Vikersund
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.11.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.12.2018 Klasse K NC A Øvelse K105 Startkontingent 130
Start 01.12.2018 Klasse K NC A Øvelse K105 Startkontingent 130
Start 02.12.2018 Klasse K NC Elite Øvelse K105 Startkontingent 130
Start 01.12.2018 Klasse K NC Elite Øvelse K105 Startkontingent 130
Start 02.12.2018 Klasse M NC A Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse M NC A Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse M NC B Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2018 Klasse M NC B Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse M NC C Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2018 Klasse M NC C Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2018 Klasse M NC Elite Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse M NC Elite Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2018 Klasse M Veteran Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2018 Klasse M Veteran Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

M NC A - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Langkaas, John André Klubb Tyristubben, IF Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Østvold, Benjamin Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse K105

M NC A - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Langkaas, John André Klubb Tyristubben, IF Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Østvold, Benjamin Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse K105

M NC B - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Heddal IL Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Branting, Casper Klubb Røykenhopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse K105

M NC B - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Heddal IL Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Branting, Casper Klubb Røykenhopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse K105

M NC C - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Haugelien, Tobias Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Solberg, Isak Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse K105

M NC C - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Haugelien, Tobias Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Solberg, Isak Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse K105

M NC Elite - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Braathen, Matias Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Buskum, Andreas Granerud Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Hauer, Joachim Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Haukedal, Richard Ween Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Håre, Anders Sandberg Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Lindvik, Marius Klubb Rælingen Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Madsen, Jørgen Klubb Skimt - Ski Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Markeng, Thomas Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Pedersen, Robin Mattias Johannes Klubb Stålkameratene IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Søberg, Sigurd Nymoen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Søgård, Jonas Gropen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K105

M NC Elite - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Braathen, Matias Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Buskum, Andreas Granerud Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Hauer, Joachim Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Haukedal, Richard Ween Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Håre, Anders Sandberg Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Lindvik, Marius Klubb Rælingen Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Madsen, Jørgen Klubb Skimt - Ski Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Markeng, Thomas Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Pedersen, Robin Mattias Johannes Klubb Stålkameratene IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Søberg, Sigurd Nymoen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Søgård, Jonas Gropen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K105

M Veteran - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bechmann, Anders Klubb Skogn IL Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Bieniek, David Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Bjerke, Knut Ole Klubb Rælingen Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Bredesen, Frode Vik Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Larsen, Patrick Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Ringkilen, Torry Åge Klubb Skimt - Ski Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Skatvedt, Ole Andreas Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Veteran Øvelse K105

M Veteran - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bechmann, Anders Klubb Skogn IL Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Bjerke, Knut Ole Klubb Rælingen Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Heimdahl, Oddgeir Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Ringkilen, Torry Åge Klubb Skimt - Ski Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Skatvedt, Ole Andreas Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Veteran Øvelse K105
NIF-EPI03, 03
NTB Scanpix