Hopp til innhold

Konica Minolta NC Falun

Holmens IF ønsker på vegne av Svenska Skidförbundet og Norges Skiforbund velkommen til Konica Minolta NorgesCup i Falun i Sverige. Det blir en vanlig NC helg med renn lørdag og søndag med hopping i Normalbakken. Svenske og andre deltagere som ikke har bruker i minidrett hos NSF kan sende påmelding via email til arrangøren på johanna.nybelius@gmail.com. Overnatting kan bestilles på falun@scandichotels.com. Se invitasjon for mer informasjon om program for rennet, betaling av startkontingent og overnatting med mere.

  • Når: 17.11 - 18.11.2018
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Lugnet Falun
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.11.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.11.2018 Klasse K NC A Øvelse K90 Startkontingent 130
Start 17.11.2018 Klasse K NC A Øvelse K90 Startkontingent 130
Start 18.11.2018 Klasse K NC Elite Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2018 Klasse K NC Elite Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.11.2018 Klasse M NC A Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2018 Klasse M NC A Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2018 Klasse M NC B Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.11.2018 Klasse M NC B Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.11.2018 Klasse M NC C Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2018 Klasse M NC C Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2018 Klasse M NC Elite Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.11.2018 Klasse M NC Elite Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2018 Klasse M Veteran Øvelse K90 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.11.2018 Klasse M Veteran Øvelse K90 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC Elite - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Baarset, Astrid Louise Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Kvandal, Eirin Maria Klubb Mosjøen IL Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90

K NC Elite - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Baarset, Astrid Louise Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Kvandal, Eirin Maria Klubb Mosjøen IL Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90

M NC A - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Kirknes, Edwin Madsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Langkaas, John André Klubb Tyristubben, IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Lunnan, Håvard Svingen Klubb Skatval Skilag Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Søgård, Jonas Gropen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Østerhaug, Even Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Østvold, Benjamin Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse K90

M NC A - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Kirknes, Edwin Madsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Langkaas, John André Klubb Tyristubben, IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Lunnan, Håvard Svingen Klubb Skatval Skilag Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Søgård, Jonas Gropen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Østerhaug, Even Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Østvold, Benjamin Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse K90

M NC B - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Heddal IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K90

M NC B - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Heddal IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K90

M NC C - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Branting, Casper Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Soknedalen IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Haugelien, Tobias Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Jevne, Fredrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Solberg, Isak Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse K90

M NC C - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Branting, Casper Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Soknedalen IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Haugelien, Tobias Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Jevne, Fredrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Solberg, Isak Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse K90

M NC Elite - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Haukedal, Richard Ween Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Håre, Anders Sandberg Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Madsen, Jørgen Klubb Skimt - Ski Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K90

M NC Elite - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Haukedal, Richard Ween Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Håre, Anders Sandberg Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Madsen, Jørgen Klubb Skimt - Ski Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K90

M Veteran - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Per Espen Klubb Norges Skiforbund Klasse M Veteran Øvelse K90
Navn Kaardal, Tom Klubb Horten Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K90
Navn Skatvedt, Ole Andreas Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Veteran Øvelse K90

M Veteran - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Per Espen Klubb Øyestad IF Klasse M Veteran Øvelse K90
Navn Kaardal, Tom Klubb Horten Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K90
Navn Skatvedt, Ole Andreas Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Veteran Øvelse K90
NIF-EPI02, 02
NTB Scanpix