Hopp til innhold

RC renn Midtstulia

Kollenhopp inviterer til RC renn i Midtstulia i K40 og K60. Samtidig hopprenn i K10 og K20

  • Når: 13.10.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Midtstulia
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.10.2018

Annen informasjon

  • Adresse: Kongeveien 5 0787 OSLO
  • Telefon: 41903366
  • Kontonummer: 6017.05.13684
  • Dokumenter: Midtstulia 131018.pdf

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.10.2018 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K10 Startkontingent 100
Start 13.10.2018 Klasse Gutter 11 år og yngre Øvelse K20 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.10.2018 Klasse Gutter 12 år og eldre Øvelse K20 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.10.2018 Klasse Gutter 12 år og yngre Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.10.2018 Klasse Gutter RC A Øvelse K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.10.2018 Klasse Gutter RC B Øvelse K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.10.2018 Klasse Gutter RC C Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.10.2018 Klasse J rekruttklasse Øvelse K10 Startkontingent 100
Start 13.10.2018 Klasse Jenter RC B Øvelse K60 Startkontingent 100
Start 13.10.2018 Klasse Jenter 11 år og yngre Øvelse K20 Startkontingent 100
Start 13.10.2018 Klasse Jenter 12 år og eldre Øvelse K20 Startkontingent 100
Start 13.10.2018 Klasse Jenter 12 år og yngre Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.10.2018 Klasse Jenter RC A Øvelse K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.10.2018 Klasse Jenter RC C Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.10.2018 Klasse K junior Øvelse K60 Startkontingent 115
Start 13.10.2018 Klasse K Veteran Øvelse K60 Startkontingent 130
Start 13.10.2018 Klasse M junior Øvelse K60 Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.10.2018 Klasse M Veteran Øvelse K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 11 år og yngre - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseth, Magnus Klubb Kollenhopp Klasse Gutter 11 år og yngre Øvelse K20
Navn Christoffersen, Oscar Klubb Askim IF Klasse Gutter 11 år og yngre Øvelse K20
Navn Mælandsmo, Eirik Bergland Klubb Heddal IL Klasse Gutter 11 år og yngre Øvelse K20
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse Gutter 11 år og yngre Øvelse K20
Navn Schlichting, Andreas Gudbrandsen Klubb Kollenhopp Klasse Gutter 11 år og yngre Øvelse K20
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Kollenhopp Klasse Gutter 11 år og yngre Øvelse K20
Navn Torgersen, Aksel Klubb Kollenhopp Klasse Gutter 11 år og yngre Øvelse K20

Gutter 12 år og eldre - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Seltveit, Nathaniel Olsen Klubb Sauda IL Klasse Gutter 12 år og eldre Øvelse K20

Gutter 12 år og yngre - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Lund, Guttorm Brugaard Klubb Rollag og Veggli IL Klasse Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Lundeby, Sverre Kumar Klubb Kollenhopp Klasse Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Sandberg, Lukas Klubb Øyestad IF Klasse Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Svenningsen-Fjeld, Odd Harald Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Østvold, Tobias Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Gutter 12 år og yngre Øvelse K40

Gutter RC A - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadalen, Adrian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Høines, Kristian Amundsen Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Johannessen, Ola Klubb Botne SK Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Opsahl, Martin Tonby Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Skoglund, Håkon Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Sundal, Nicolai Eriksen Klubb Koll, IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K60

Gutter RC B - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Sander Modalen Klubb Vikersund IF Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Christensen, Arnt Nicolai Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Grønvold, Marcus Laurentz Piene Klubb Fossum IF Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Gustavsen, Herman Hesthol Klubb Botne SK Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Hancke-Framstad, Ole Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Hancke-Framstad, Petter Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Hoel, John Helge Dalbak Klubb Aurskog/Finstadbru SK Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Kaiser, Martin Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Kommedal, Even Klubb Ivrig, IL Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Myrvang, Sigurd Klubb Askim IF Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Rønningen, Elias Klubb Hof IL Klasse Gutter RC B Øvelse K60

Gutter RC C - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andres, Abayomi Magnus Klubb Østre Aker Skiklubb - Ski Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Helland, Fredrik Homleid Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Johannessen, Marius Klubb Slitu IF Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Lundhaug, Walter Klubb Østre Aker Skiklubb - Ski Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Omholt, Sverre Nygård Klubb Veme Sportsklubb Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Stensland-Larsen, Brage Klubb Sandar IL Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Vasvik, Jesper Klubb Øvrebø IL Klasse Gutter RC C Øvelse K40

Jenter 12 år og yngre - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Midtskogen, Ingvild Synnøve Klubb Kollenhopp Klasse Jenter 12 år og yngre Øvelse K40

Jenter RC A - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse Jenter RC A Øvelse K60
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter RC A Øvelse K60
Navn Lauvsland, Karoline Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse Jenter RC A Øvelse K60
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse Jenter RC A Øvelse K60

Jenter RC C - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løken, Josefine Klubb Askim IF Klasse Jenter RC C Øvelse K40

M junior - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M junior Øvelse K60
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M junior Øvelse K60

M Veteran - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haaheim, Pål Klubb Froland IL Klasse M Veteran Øvelse K60
nif-epi04, 04
NTB Scanpix