Hopp til innhold

Toppidrettsveka: Konica Minolta NC Knyken Kvinner og Menn

Velkommen til Knyken og Toppidrettsveka. Hopprennet inngår også i Konica Minolta NorgesCup. 10:00 Lagledermøte i Varmestua hopp 2. etg. 10.30 Prøveomgang i rekkefølgen NCC, NCB, KNCA, NCA, KNCE, NCE. 11.30 Første omgang. Finaleomgang etter 20 min pause med snudde lister. 130,- i startkontingent innbetales til Orkdal IL på kto. 4270.16.80035 innen mandag 13. august. Onsdag 15.08.18, fri trening mot bakkeavgift fra kl 1700-2000

  • Når: 16.08.2018
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: FANNREM
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.08.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.08.2018 Klasse K NC A Øvelse K68 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.08.2018 Klasse K NC Elite Øvelse K68 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.08.2018 Klasse M NC A Øvelse K68 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.08.2018 Klasse M NC B Øvelse K68 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.08.2018 Klasse M NC C Øvelse K68 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.08.2018 Klasse M NC Elite Øvelse K68 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC A - K68

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K NC A Øvelse K68

K NC Elite - K68

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baarset, Astrid Louise Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K68
Navn Bråten, Ingebjørg Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse K NC Elite Øvelse K68
Navn Kleven, Thea Sofie Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse K NC Elite Øvelse K68
Navn Kvandal, Eirin Maria Klubb Mosjøen IL Klasse K NC Elite Øvelse K68
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse K68
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse K68
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse K68

M NC A - K68

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC A Øvelse K68
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K68
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC A Øvelse K68
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC A Øvelse K68
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC A Øvelse K68
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K68
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K68
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC A Øvelse K68
Navn Kirknes, Edwin Madsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K68
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse M NC A Øvelse K68
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M NC A Øvelse K68
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K68
Navn Østvold, Benjamin Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse K68

M NC B - K68

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K68
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K68
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K68
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K68
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC B Øvelse K68
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC B Øvelse K68
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC B Øvelse K68
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse K68
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC B Øvelse K68
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse K68
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K68
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse K68
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC B Øvelse K68
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K68
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC B Øvelse K68
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse K68
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse K68

M NC C - K68

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC C Øvelse K68
Navn Branting, Casper Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse K68
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse K68
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse K68
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC C Øvelse K68
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K68
Navn Jevne, Fredrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K68
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC C Øvelse K68
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K68
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K68
Navn Osnes, Simon Klingenberg Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse K68
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC C Øvelse K68

M NC Elite - K68

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K68
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse K68
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K68
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K68
Navn Haukedal, Richard Ween Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K68
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K68
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K68
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K68
Navn Madsen, Jørgen Klubb Skimt - Ski Klasse M NC Elite Øvelse K68
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K68
Navn Nedrejord, Ole Mathis Klubb Nordlys, IL Klasse M NC Elite Øvelse K68
Navn Pedersen, Robin Mattias Johannes Klubb Team Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse K68
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC Elite Øvelse K68
Navn Sandberg Håre, Anders Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse K68
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse K68
Navn Stjernen, Andreas Kolset Klubb Team Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse K68
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse K68
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K68
nif-epi04, 04
NTB Scanpix