Hopp til innhold

Konica Minolta NC K105

Søndag: TCM kl.0900 - Renn 1 start prøveomg. kl. 1000 - Renn 2 vurderes etter renn 1 - lørdag åpent for trening fra kl. 1100. Parkering ved glasshall ved enden av skiflyvningsbakken - skifterom i kjeller. Transport med minibuss med tilhenger til toppen.

  • Når: 25.11 - 26.11.2017
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Vikersund Hoppsenter
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.11.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse K NC A Øvelse K105 Startkontingent 130
Start 25.11.2017 Klasse K NC A Øvelse K105 Startkontingent 130
Start 26.11.2017 Klasse K NC Elite Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2017 Klasse K NC Elite Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse M NC A Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2017 Klasse M NC A Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse M NC B Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2017 Klasse M NC B Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse M NC C Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2017 Klasse M NC C Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse M NC Elite Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2017 Klasse M NC Elite Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse M Veteran Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2017 Klasse M Veteran Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC Elite - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baarset, Astrid Louise Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K105
Navn Bråten, Ingebjørg Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K105
Navn Kleven, Thea Sofie Klubb Team Kollenhopp Klasse K NC Elite Øvelse K105
Navn Kvandal, Eirin Maria Klubb Mosjøen IL Klasse K NC Elite Øvelse K105
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse K105
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K105
Navn Mork, Anniken Elise Møller Klubb Team Kollenhopp Klasse K NC Elite Øvelse K105
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K105
Navn Strøm, Anna Odine Klubb Team Kollenhopp Klasse K NC Elite Øvelse K105

K NC Elite - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baarset, Astrid Louise Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K105
Navn Bråten, Ingebjørg Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K105
Navn Kleven, Thea Sofie Klubb Team Kollenhopp Klasse K NC Elite Øvelse K105
Navn Kvandal, Eirin Maria Klubb Mosjøen IL Klasse K NC Elite Øvelse K105
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse K105
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K105
Navn Mork, Anniken Elise Møller Klubb Team Kollenhopp Klasse K NC Elite Øvelse K105
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K105
Navn Strøm, Anna Odine Klubb Team Kollenhopp Klasse K NC Elite Øvelse K105

M NC A - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Bratlien, Jonas Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Eriksen, Espen Alexander Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Gaarder, Jens Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Johannessen, Erik Hannevold Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Sandberg Håre, Anders Klubb Vikersund IF Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Solberg, Christian Røste Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Strømhaug, Peder Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Søgård, Jonas Gropen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Østvold, Benjamin Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K105

M NC A - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Bratlien, Jonas Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Eriksen, Espen Alexander Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Gaarder, Jens Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Johannessen, Erik Hannevold Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Sandberg Håre, Anders Klubb Vikersund IF Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Solberg, Christian Røste Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Strømhaug, Peder Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Søgård, Jonas Gropen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Østvold, Benjamin Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K105

M NC B - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Flemström, Marcus Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Hast, Marius Aas Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Haugelien, Tobias Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Kirknes, Edwin Madsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Langkaas, John André Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Nystad, Lemet Johanas Klubb Nordlys, IL Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Østvold, Sebastian Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K105

M NC B - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Flemström, Marcus Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Hast, Marius Aas Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Haugelien, Tobias Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Kirknes, Edwin Madsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Langkaas, John André Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Nystad, Lemet Johanas Klubb Nordlys, IL Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Østvold, Sebastian Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K105

M NC C - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Sigve Klubb Moelven IL Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Soknedalen IL Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Laeskogen, Gaute Klubb Trønderhopp Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Solberg, Isak Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Strand, Knut Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Åsen, Sindre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K105

M NC C - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Sigve Klubb Moelven IL Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Soknedalen IL Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Laeskogen, Gaute Klubb Trønderhopp Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Solberg, Isak Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Strand, Knut Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Åsen, Sindre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K105

M NC Elite - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Joakim Larsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Braathen, Matias Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Buskum, Andreas Granerud Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Hafslund, Oscar Alexander Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Hauer, Joachim Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Hilde, Tom André Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Lindvik, Marius Klubb Rælingen Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Madsen, Jørgen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Markeng, Thomas Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Nedrejord, Ole Mathis Klubb Nordlys, IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Pedersen, Robin Mattias Johannes Klubb Stålkameratene IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Ringen, Sondre Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Sumstad, Are Granrud Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Søberg, Sigurd Nymoen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K105

M NC Elite - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Joakim Larsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Braathen, Matias Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Buskum, Andreas Granerud Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Hafslund, Oscar Alexander Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Hauer, Joachim Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Hilde, Tom André Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Lindvik, Marius Klubb Rælingen Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Madsen, Jørgen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Markeng, Thomas Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Nedrejord, Ole Mathis Klubb Nordlys, IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Pedersen, Robin Mattias Johannes Klubb Stålkameratene IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Ringen, Sondre Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Sumstad, Are Granrud Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Søberg, Sigurd Nymoen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K105

M Veteran - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bechmann, Anders Klubb Skogn IL Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Bjerke, Knut Ole Klubb Rælingen Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Holt, Ole Henning Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Ringkilen, Torry Åge Klubb Skimt - Ski Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Skatvedt, Ole Andreas Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Veteran Øvelse K105

M Veteran - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holt, Ole Henning Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Ringkilen, Torry Åge Klubb Skimt - Ski Klasse M Veteran Øvelse K105
NIF-EPI01, 01
NTB Scanpix