Hopp til innhold

Konica Minolta NC Hopp Granåsen

Rekrutt 15-16 år er kun for løpere i regionen.

  • Når: 6.1 - 07.01.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Granåsen Skisenter
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse K NC A Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K NC A Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse K NC Elite Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K NC Elite Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse M NC A Øvelse K124 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M NC A Øvelse K124 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse M NC B Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M NC B Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse M NC C Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M NC C Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse M NC Elite Øvelse K124 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M NC Elite Øvelse K124 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Rekrutt 15-16 år Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Rekrutt 15-16 år Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC A - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC A Øvelse K90

K NC A - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC A Øvelse K90

K NC Elite - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Baarset, Astrid Louise Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Bråten, Ingebjørg Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Kleven, Thea Sofie Klubb Team Kollenhopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Kvandal, Eirin Maria Klubb Mosjøen IL Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Mork, Anniken Elise Møller Klubb Team Kollenhopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Røstad, Emilie Serina Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90

K NC Elite - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Baarset, Astrid Louise Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Bråten, Ingebjørg Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Kleven, Thea Sofie Klubb Team Kollenhopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Kvandal, Eirin Maria Klubb Mosjøen IL Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Mork, Anniken Elise Møller Klubb Team Kollenhopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Røstad, Emilie Serina Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90

M NC A - K124

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Eriksen, Espen Alexander Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Gaarder, Jens Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Hast, Marius Aas Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Johannessen, Erik Hannevold Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Ladehaug, Anders Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Solberg, Christian Røste Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Strømhaug, Peder Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Østvold, Benjamin Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124

M NC A - K124

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Eriksen, Espen Alexander Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Gaarder, Jens Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Hast, Marius Aas Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Johannessen, Erik Hannevold Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Ladehaug, Anders Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Solberg, Christian Røste Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Strømhaug, Peder Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Østvold, Benjamin Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124

M NC B - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Flemström, Marcus Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Haugelien, Tobias Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Laeskogen, Gaute Klubb Trønderhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Langkaas, John André Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Lunnan, Håvard Svingen Klubb Skatval Skilag Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Sommerstad, Martin Røise Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse K90

M NC B - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Flemström, Marcus Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Haugelien, Tobias Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Laeskogen, Gaute Klubb Trønderhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Langkaas, John André Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Lunnan, Håvard Svingen Klubb Skatval Skilag Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Sommerstad, Martin Røise Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse K90

M NC C - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Soknedalen IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Larsen, Alexander Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Osnes, Simon Klingenberg Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Solberg, Isak Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Åsen, Sindre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90

M NC C - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Soknedalen IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Larsen, Alexander Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Osnes, Simon Klingenberg Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Solberg, Isak Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Åsen, Sindre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90

M NC Elite - K124

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Braathen, Matias Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Bratlien, Jonas Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Buskum, Andreas Granerud Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Hafslund, Oscar Alexander Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Madsen, Jørgen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Markeng, Thomas Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Nedrejord, Ole Mathis Klubb Nordlys, IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Pedersen, Robin Mattias Johannes Klubb Stålkameratene IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Sandberg Håre, Anders Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Sumstad, Are Granrud Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Søberg, Sigurd Nymoen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Søgård, Jonas Gropen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K124

M NC Elite - K124

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Braathen, Matias Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Bratlien, Jonas Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Buskum, Andreas Granerud Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Hafslund, Oscar Alexander Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Madsen, Jørgen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Markeng, Thomas Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Nedrejord, Ole Mathis Klubb Nordlys, IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Pedersen, Robin Mattias Johannes Klubb Stålkameratene IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Sandberg Håre, Anders Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Sumstad, Are Granrud Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Søberg, Sigurd Nymoen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Søgård, Jonas Gropen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K124

Rekrutt 15-16 år - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen Wanvik, Mats Klubb Byåsen IL Klasse Rekrutt 15-16 år Øvelse K90
Navn Hansen, Gaute Westvold Klubb Nansen, IL Klasse Rekrutt 15-16 år Øvelse K90
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse Rekrutt 15-16 år Øvelse K90
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse Rekrutt 15-16 år Øvelse K90
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse Rekrutt 15-16 år Øvelse K90

Rekrutt 15-16 år - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Gaute Westvold Klubb Nansen, IL Klasse Rekrutt 15-16 år Øvelse K90
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse Rekrutt 15-16 år Øvelse K90
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse Rekrutt 15-16 år Øvelse K90
nif-epi04, 04
NTB Scanpix