Hopp til innhold

Tveitanrennet Landsrenn finale K90

Landsrenn finale med innlagt KM for ALLE de kretser som måtte ønske dette

  • Når: 06.03.2016
  • Oppstart: 11:00
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.03.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse Gutter RC A Øvelse K90 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse Gutter RC B Øvelse K90 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse Gutter RC C Øvelse K90 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse Jenter RC B Øvelse K90 Startkontingent 100
Start 06.03.2016 Klasse Jenter RC A Øvelse K90 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse M junior Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse M senior Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse M Veteran Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter RC A - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K90
Navn Braathen, Ludvik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Gutter RC A Øvelse K90
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter RC A Øvelse K90
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse K90
Navn Laeskogen, Gaute Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse K90
Navn Larsen, Alexander Juan Carlos Klubb Botne SK Klasse Gutter RC A Øvelse K90
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K90
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse Gutter RC A Øvelse K90
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse Gutter RC A Øvelse K90

Gutter RC B - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Hurdal IL Klasse Gutter RC B Øvelse K90
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse Gutter RC B Øvelse K90
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse Gutter RC B Øvelse K90
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Team Telemark Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K90
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse Gutter RC B Øvelse K90
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse Gutter RC B Øvelse K90
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter RC B Øvelse K90
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse Gutter RC B Øvelse K90
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter RC B Øvelse K90
Navn Johansen, Martin Engen Klubb Østre Aker Skiklubb - Ski Klasse Gutter RC B Øvelse K90
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter RC B Øvelse K90
Navn Kleven, Andreas Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter RC B Øvelse K90
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter RC B Øvelse K90
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse Gutter RC B Øvelse K90
Navn Markeset, Sivert Klubb Holeværingen IL Klasse Gutter RC B Øvelse K90
Navn Olsen, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter RC B Øvelse K90
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter RC B Øvelse K90
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse Gutter RC B Øvelse K90
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse Gutter RC B Øvelse K90
Navn Røise, Harald Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K90
Navn Strand, Øyvind Klubb Hurdal IL Klasse Gutter RC B Øvelse K90
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse Gutter RC B Øvelse K90
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Gutter RC B Øvelse K90

Gutter RC C - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse Gutter RC C Øvelse K90
Navn Moen, Oskar Andreas Klubb Fossum IF Klasse Gutter RC C Øvelse K90

Jenter RC A - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleven, Thea Sofie Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Jenter RC A Øvelse K90

M junior - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M junior Øvelse K90
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Team Telemark Hopp Klasse M junior Øvelse K90
Navn Eriksrød, Joachim P. Klubb Team Telemark Hopp Klasse M junior Øvelse K90
Navn Guhnfeldt, Erik Petersen Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M junior Øvelse K90
Navn Guhnfeldt, Anders Petersen Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M junior Øvelse K90
Navn Hauge, Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse M junior Øvelse K90
Navn Haugelien, Tobias Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M junior Øvelse K90
Navn Johannessen, Erik Hannevold Klubb Botne SK Klasse M junior Øvelse K90
Navn Kleven, Sander Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M junior Øvelse K90
Navn Langkaas, John André Klubb Team Telemark Hopp Klasse M junior Øvelse K90
Navn Olsen, Odd Steinar Rytter Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M junior Øvelse K90
Navn Sandberg Håre, Anders Klubb Vikersund IF Klasse M junior Øvelse K90
Navn Strand, Knut Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M junior Øvelse K90

M senior - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fretheim, Henrik Klubb Kongsberg IF Klasse M senior Øvelse K90

M Veteran - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bieniek, David Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse M Veteran Øvelse K90
Navn Holt, Ole Henning Klubb Team Telemark Hopp Klasse M Veteran Øvelse K90
nif-epi04, 04
NTB Scanpix