Hopp til innhold

Tveitanrennet Landsrenn finale K40

Med innlagt KM for 13 og 14 år for TVSK

  • Når: 05.03.2016
  • Oppstart: 11:30
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.03.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse G 11 år Øvelse K40 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse G 12 år Øvelse K40 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse Gutter RC B Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse Gutter RC C Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 05.03.2016 Klasse Gutter RC D Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse J 11 år Øvelse K40 Startkontingent 0
Start 05.03.2016 Klasse J 12 år Øvelse K40 Startkontingent 0
Start 05.03.2016 Klasse Jenter RC B Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 05.03.2016 Klasse Jenter RC C Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 05.03.2016 Klasse Jenter RC D Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse M junior Øvelse K40 Startkontingent 130
Start 05.03.2016 Klasse M senior Øvelse K40 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse M Veteran Øvelse K40 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finden, Even Klubb Botne SK Klasse G 11 år Øvelse K40
Navn Tandberg, Leander Klubb Botne SK Klasse G 11 år Øvelse K40
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse K40

G 12 år - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gustavsen, Herman Hesthol Klubb Botne SK Klasse G 12 år Øvelse K40
Navn Schrøder, Lars Vegard Klubb Heddal IL Klasse G 12 år Øvelse K40

Gutter RC B - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Daniel Alderin Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter RC B Øvelse K40
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter RC B Øvelse K40
Navn Johannessen, Ola Hannevold Klubb Botne SK Klasse Gutter RC B Øvelse K40
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse Gutter RC B Øvelse K40

Gutter RC D - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter RC D Øvelse K40
Navn Grøthe, Åsmund Flåten Klubb Hof IL Klasse Gutter RC D Øvelse K40
Navn Grøthe, Ole Flåten Klubb Hof IL Klasse Gutter RC D Øvelse K40
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse Gutter RC D Øvelse K40
Navn Rønningen, Elias Klubb Hof IL Klasse Gutter RC D Øvelse K40
Navn Traaserud, Erik Dyhre Klubb Heddal IL Klasse Gutter RC D Øvelse K40

Jenter RC D - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter RC D Øvelse K40
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse Jenter RC D Øvelse K40

M senior - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sondre Haugeberg Klubb Hjartdal IL Klasse M senior Øvelse K40

M Veteran - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fretheim, Morten Magnussen Klubb Kongsberg IF Klasse M Veteran Øvelse K40
Navn Johansen, Nikolai Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M Veteran Øvelse K40
NIF-EPI01, 01
NTB Scanpix