Hopp til innhold

FIS Trysil

  • Når: 17.12 - 22.12.2022
  • Hvor: TRYSIL
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.12.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.12.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2022 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2022 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
nif-epi04, 04
Foto: Geir Olsen / NTB