Hopp til innhold

KM sprint/TC4 - Furnesrennet

NB! Oppdatert informasjon på hjemmeside.

  • Når: 28.01.2023
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Nybygda skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0
Start 28.01.2023 Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 28.01.2023 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 28.01.2023 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 28.01.2023 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 28.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 4 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjermundshaug-Bekkemoen, Alfred Klubb Nybygda IL Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Larsen, Mathias Gustavsen Klubb Nybygda IL Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Nordsveen, Mattis Klubb MjøsSki Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Ophus, Patrick Tørudstad Klubb Nybygda IL Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Ophus, Theo Tørudstad Klubb Nybygda IL Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Tveter, Ellinor Godager Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km fri felles

Felles 5 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pettersen, Selma Brovold Klubb MjøsSki Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km fri felles

Felles 6 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebakken, Oliver Taskerud Klubb MjøsSki Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Huserbråten, Selma Næss Klubb Vang Skiløperforening Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Jerud, Eskil Bertheussen Klubb Vaaler IF Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Magnussen, Stella Josephine Klubb Nybygda IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Torgersen, Mathea Klubb Åsmarka IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles

Felles 7 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Vetle Opheim Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Baardseth, Nora Lierhagen Klubb MjøsSki Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Grønkilen, Emilie Klubb Strandbygda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Larsen, Adrian Gustavsen Klubb Nybygda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Snesrud, Johannes Gaalaas Klubb Nybygda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Tangen, Mathias Klubb MjøsSki Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Tollan, Magnus Sørby Klubb MjøsSki Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles

FH Menn senior stående - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baardseth, Johannes Lierhagen Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bolstad, Aune Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bråten, Marius Rise Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gaustad, Johan Kristian Klubb Oppstad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gjermundshaug-Bekkemoen, Oliver Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Helseth, Kasper Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Trym Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ophus, Mathias Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Raknerud, Torstein Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Snesrud, Mikkel Gaalaas Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sundby-Bredesen, Markus Klubb Skarnes IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tollan, Mathias Sørby Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Aksel Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Boisen, William Lilleseth Klubb Skarnes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jerud, Emil Bertheussen Klubb Vaaler IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jevanord, Haakon Aksel Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rexhepi, Leon Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skår, Jonathan Rognstad Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Syversrud, Niklas Engebakken Klubb Vaaler IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Walberg-Olstad, August Christian Hillestad Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad-Tuveng, Philip Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Engen-Fadnes, Petter Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grythe, Fredrik Øyhus Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jordheim, Eskil Malmo Klubb Ottestad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Krogsæter, Simen Aas Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Laforce, Vetle Bror Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mauseth, Martin Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mengshoel, Eljar Wessel Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Austdal, Mats Frankmoen Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bergaust, Birk Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Engebakken, Mikkel Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Enger, Oliver Bekken Klubb Hernes IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rustad, Hans-Kristian Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sætre, Ferdinand Lilleaas Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnbakken, Magnus Lia Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysil IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mengshoel, Arnt Wessel Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skaret, Mats Elverum Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Utseth-Hauge, Sigurd Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Knut Martin Brateng Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Almlid, Jakob Wetterhall Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Peder Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bråten, Andreas Rise Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Engebakken, Emrik Taskerud Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Leonhardsen, Herman Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Magnussen, Axel Wolfgang Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nordsveen, Mikkel Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Pettersen, Noah Brovold Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Svenskerud, Lars Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Tveter, Mikkel Godager Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Edvard Wetterhall Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kolloen, Simen Klubb Ringsaker IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ophus, Sebastian Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Torgersen, Åsmund Klubb Åsmarka IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amb, Hedda Sollien Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Åsa Skutbergsveen Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad-Tuveng, Arwen Klubb Tynset IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Botten, Inger Klubb Nybygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Falch, Fride Sophie Klubb Nybygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Thale Alme Klubb Nybygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Huserbråten, Isabell Næss Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kuznetsova, Kira Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tveter, Erle Godager Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Laila Eline Brateng Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnbakken, Andrea Lia Klubb Oppstad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rustad, Emilie Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Svenskerud, Thea Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønkilen, Thea Madelen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stenberg, Mari Sørlien Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holmlund, Sigrid Haave Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kristoffersen, Astrid Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Synstad, Åsa Berger Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Utseth-Hauge, Ane Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Boisen, Serine Lilleseth Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gaustad, Hanna Kristine Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Huuse, Lotta Ihrstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Alma Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sundby-Bredesen, Mia Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kuznetsova, Uliana Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Martha Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Krogsæter, Olea Aas Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovde, Erle Alme Klubb Nybygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Jevanord, Karen Marie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mauseth, Marthe Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Norderhaug, Ylva Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Stenberg, Esther Sørlien Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysil IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Martin Johan Klubb Granli IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kolloen, Petter Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn He, Qinghang Klubb Trysil IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03