Hopp til innhold

Sjusjørennet 2022 - TC1

Årets Sjusjørenn arrangeres fra Sjusjøen Langrennsarena i klassisk stil. Første start kl.11.00. Parkering ved Sjusjøen Langrennsarena. Avgift kr. 50. Betales til Vipsnr. 77469 eller kontant. Enkeltvis henting av startnummer på rennkontoret i plasthall på stadion som åpner kl. 09.00. Lånebrikker deles ut på start. Premieutdeling og enkelt salg i plasthallen.

  • Når: 11.12.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sjusjøen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.12.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.12.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 11.12.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.12.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 11.12.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.12.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.12.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Aune Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaustad, Johan Kristian Klubb Oppstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hallingstad, Sander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moldegård-Kolstad, Eirik Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundby-Bredesen, Markus Klubb Skarnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boisen, William Lilleseth Klubb Skarnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Figenbaum-Hansen, Henrik Gavoll Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmen-Storslett, Nils Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jerud, Emil Bertheussen Klubb Vaaler IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogsæter, Simen Aas Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laforce, Vetle Bror Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Linus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moldegård-Kolstad, Kristoffer Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Leopold Klemet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fakstad, Mathias Klubb Vingrom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kaufman, Ben Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rustad, Hans-Kristian Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sands, Aidan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysil IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bondi, Emmet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaret, Mats Elverum Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Delaney, Dexter Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gundersen, Kristoffer Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Henrik Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slettaløkken, Ådne Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergman, Lisa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Evelina Fredrika Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rustad, Emilie Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vatn, Edla Nyquist Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husnes, Anna Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenberg, Mari Sørlien Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglerud, Oda Bakke Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Mille Sofie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Madslien, Magnhild Olive Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mari Wang Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boisen, Serine Lilleseth Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Colbjørnsen, Sigrid Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaustad, Hanna Kristine Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Alma Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundby-Bredesen, Mia Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bekkelund, Selma Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mccabe, Dashe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergman, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ellevold, Ingeborg Klubb Oppstad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmen-Storslett, Pia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norderhaug, Ylva Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenberg, Esther Sørlien Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Julie Hystad Klubb Trøsken IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scholz, Stella Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mühlematter, Pirjo Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Jens Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: Geir Olsen / NTB