Hopp til innhold

Minifart 1

  • Når: 28.01.2023
  • Oppstart: 10:00
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse foreldre D Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse foreldre H Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

foreldre D - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfsen, Victoria Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse foreldre D Øvelse Super-G
Navn Evensen, Hilde Merethe Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse foreldre D Øvelse Super-G
Navn Limoseth, Elisabeth Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse foreldre D Øvelse Super-G
Navn Nybakken, Julie Kløvstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse foreldre D Øvelse Super-G
Navn Opsahl, Marte Norstad Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse foreldre D Øvelse Super-G
Navn Sjøberg, Ann-Karin Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse foreldre D Øvelse Super-G

foreldre H - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Endre Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse foreldre H Øvelse Super-G
Navn Aasterud, Stian Gunnerius Klubb Vang Skiløperforening Klasse foreldre H Øvelse Super-G
Navn Alfsen, Marius Tangen Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse foreldre H Øvelse Super-G
Navn Djuve, Lars Ole Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse foreldre H Øvelse Super-G
Navn Homb, Olav Alexander Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse foreldre H Øvelse Super-G
Navn Homb, Christoffer Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse foreldre H Øvelse Super-G
Navn Langdalen, Knut Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse foreldre H Øvelse Super-G
Navn Narum, Erlend Torris Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse foreldre H Øvelse Super-G
Navn Nybakk-Djuve, Ivan Christopher Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse foreldre H Øvelse Super-G
Navn Nygaard, Johannes Sjøberg Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse foreldre H Øvelse Super-G
Navn Rasch, Tony Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse foreldre H Øvelse Super-G
Navn Rasch, Magnus Lunde Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse foreldre H Øvelse Super-G
Navn Thoresen, Atle Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse foreldre H Øvelse Super-G
Navn Westgårdsrønningen, Ludvik Holseth Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse foreldre H Øvelse Super-G
Navn Westgårdsrønningen, Tore Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse foreldre H Øvelse Super-G

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Johannes Bjørnstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasterud, Theo Marken Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bjørnstad-Tubau, Liam Klubb Rena IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bryhni, Jacob Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bryhni, Fredrik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gundersen, Kristian Gether Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kaarvaag, Magnus Stener Klubb Rena IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeloug, Halvor Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Narum, Gudbrand Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sætren, Emil Nyengen Klubb Sørumsand IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sætren, Herman Nyengen Klubb Sørumsand IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G

G 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lekve, Odin Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Narum, Gard Dyre Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Nybakken, Even Kløvstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Nygaard, Kornelius Sjøberg Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Sandvoll, Mattis Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Thorsplass, Sander Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse G 9 år Øvelse Super-G

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeloug, Ingrid Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Vilje Grebstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nymoen, Mille Evine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Thorsplass, Emma Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Homb, Eli Amanda Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Nine Grebstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G

J 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lekve, Pernille Justine Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse J 9 år Øvelse Super-G
NIF-EPI03, 03