Hopp til innhold

Moelvenrennet 2023 - TC3/KM fellesstart

Moelven IL Skigruppa ønsker velkommen til Moelvenrennet i klassisk stil fra Sjusjøen Langrennsarena søndag 15. januar 2023 med første start kl.11.00. Rennet er løp nr. 3 i sesongens Trysil-Cup og KM i fellesstart for Hedmark i klassene fra 13 år t.o.m senior. Påmelding via Min Idrett med påmeldingsfrist fredag 13. januar kl. 23.59. Trekning av startlister skjer lørdag 14/1 og vil bli lagt ut på Moelvens hjemmesider og på EQ-timing. Etteranmelding etter trekning foregår på rennkontoret renndagen. Startnummer hentes enkeltvis på rennkontoret i plasthall på arena. Åpner kl. 09.00. Evt. leiebrikker deles ut på start. Parkering ved Sjusjøen Caravanplass. Parkeringsavgift kr. 70.- Kun til Vipps-kode 13104 Moelven IL Ski

  • Når: 15.01.2023
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sjusjøen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.01.2023 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 15.01.2023 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.01.2023 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Johan Kristian Klubb Oppstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haukåssveen, Adrian Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmestad, Storm Vikin Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mengshoel, Eugen Wessel Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storslett, Aksel Jakobsen Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundby-Bredesen, Markus Klubb Skarnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boisen, William Lilleseth Klubb Skarnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmen-Storslett, Nils Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Huuse-Røneid, Sondre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jerud, Emil Bertheussen Klubb Vaaler IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogsveen, Arne Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogsæter, Simen Aas Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mengshoel, Eljar Wessel Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rustad, Hans-Kristian Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stokke, Erlend Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnbakken, Magnus Lia Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysil IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mengshoel, Arnt Wessel Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaret, Mats Elverum Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjercke-Johansen, Fredrik Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Simen Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buer, Sivert Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Huuse-Røneid, Magnus Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Ludvig Nicolai Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Ingvild Karene Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engblom, Erle Goa Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjøen, Tuva Josefine Danino Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nysæter, Ingrid Pettersen Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sexe, Anna Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storlien, Mina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøndalen, Oline Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleøkseth-Kalbakken, Emilie Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rustad, Emilie Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Oda Solbakken Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønkilen, Thea Madelen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsson, Alva Aske Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Oline Årskog Klubb Brøttum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Ingrid Marie Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenberg, Mari Sørlien Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boisen, Serine Lilleseth Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaustad, Hanna Kristine Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kalbakken, Sanna Lilleøkseth Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rotneberg, Helle Nordhagen Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saxegaard, Ida Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Alma Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundby-Bredesen, Mia Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellevold, Ingeborg Klubb Oppstad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Garnes, Jenny Lillehagen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmestad, Ada Vikin Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsson, Tilda Aske Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krogsæter, Olea Aas Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Tuva Solbakken Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmen-Storslett, Pia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krogsveen, Julie Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norderhaug, Ylva Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Martha Håkonsdatter Klubb Fjelltun IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 19/20 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstranda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mühlematter, Pirjo Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk

Kvinner senior - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nerdrum, Oda Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysil IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugen, Martin Johan Klubb Granli IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ipsen, Jakob Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hughes, William Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alev, Alvar Johannes Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bråthen, Birger Andreas Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Strand, Ulf Erik Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI03, 03