Hopp til innhold

Moelvenrennet 2022

Oppdatert 15012022 Rennet vil ha en stakefrisone som er en del av 3 km og 5 km trase. Sonen er tydelig merket. Rennet vil i all hovedsak arrangeres på normalt vis, men vi ber alle ha respekt for covidsituasjonen og sørge for minimum 1 meter avstand til hverandre. Inne på stadionområde tillates inntil 1 voksen/støtteapparat per deltaker. Eventuelt øvrige må oppholde seg ute i løypetrasene og må velge adkomst dit utenom selve stadionområde. Dette for å redusere antallet mennesker som samles på samme område og ivareta smittevern. Det blir ikke mulighet for garderobe. Det blir ikke utdelt løperdrikke og premier deles ut ved målgang for alle. Det foreligger en arrangementsbegrensning for senior som gjør at rennet deles i to arrangement. Renn 1 har start kl. 11.00. Alle utøvere her må forlate stadion rett etter målgang. Renn 2 har start kl 12.45. VI henviser til nettsiden for ytterligere informasjon. Velkommen til Moelvenrennet

  • Når: 16.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sjusjøen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.01.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 16.01.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 16.01.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 16.01.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brotangen, Theodor Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Drageset, Oscar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hekne, Emil Skaaden Klubb Åsbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvam, Iver Risheim Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saug, Petter Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brix, Leon Ellingbø Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahlen, Oskar Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogsveen, Arne Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogsæter, Simen Aas Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mauseth, Martin Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Axel Bekk Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saxegaard, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Urset, Kristian Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drageset, Gustav Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Henrik Granberg Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austdal, Mats Frankmoen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Julian Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjelten, Halvor Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætre, Ferdinand Lilleaas Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tiller, Dennis Hagen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahlen, Eirik Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mengshoel, Arnt Wessel Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaret, Mats Elverum Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjercke-Johansen, Fredrik Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Utseth-Hauge, Sigurd Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Ulrik Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysil IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buer, Sivert Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langseth, Matheus Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ophus, Sebastian Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røed, Endre Gisleberg Klubb Roterud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Aune Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brix, Ask Ellingbø Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjelten, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haukåssveen, Adrian Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvello, Sondre Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundby, Magnus Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ophus, Mathias Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Marcus Myrland Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Posaasen, Marius Dønnum Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaaren-Fystro, Theo Lee Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storslett, Aksel Jakobsen Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergman, Lisa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langseth, Mathea Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nørstegård-Richardsen, Sara Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Ingrid Marie Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmlund, Sigrid Haave Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utseth-Hauge, Ane Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnstad, Lisa Krogvig Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saxegaard, Ida Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seiersten, Alise Haugen Klubb Ås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Alma Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergman, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krogsveen, Julie Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvam, Jenny Risheim Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mauseth, Marthe Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norderhaug, Ylva Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skansberg, Lotte Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Ingvild Karene Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høgh, Kari Smestad Klubb Roterud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystuen, Mali Odlo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storlien, Mina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teigen-Dugstad, Marie Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ringstad, Ingeborg Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lien, Mari Victoria Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austdal, Magnus Frankmoen Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsson, Ola Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysil IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gledhill, Gabriel Winston Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbu KK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Slimon, James Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bråthen, Birger Andreas Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hanslien, Iver Andreas Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ligården, Mathias Klubb Kamp/Vestheim IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skarpeid, Aleksander Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Talmo, Olaf Martin Aaserud Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Young, Andrew Travers Cosgrove Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI03, 03
VM snøsport