Hopp til innhold

KM Fristil fellesstart Krystallrennet TC2

Rennet blir flyttet til reservearena på Liermoen Kunstsnøanlegg. Det endres fra fellesstart til enkeltstart. Alle løpere vil ha brikke i startnummer fra arrangør/Eqtiming - Egne brikker skal ikke benyttes. All informasjon finner du på: https://magnorski.no

  • Når: 22.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Liermoen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 170
Start 22.01.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 170
Start 22.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boisen, William Lilleseth Klubb Skarnes IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolneset, Oskar Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bremseth, Ole Johan Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Granås Johansen, Emil Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jerud, Emil Bertheussen Klubb Vaaler IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillegraven, Sverre Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillegraven, Torkil Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindkjølen, Isak Malmer Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sund, Sander Øverby Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Syversrud, Niklas Engebakken Klubb Vaaler IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wæraas, Johannes Lystad Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Billa, Oscar Trandem Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Harald Strand Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogsæter, Simen Aas Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Gudmund Markus Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkelsen, Mikkel Moen Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Lars Henrik Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slaastad, Ole Marius Karterud Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveiten, Mathias Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Vebjørn Horten Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Vegard Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brokke, Ludvig Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Alexander Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holtet, Henrik Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjæstad, Alfred Nysted Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Max Herman Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Miketa, Daniel Klubb Vaaler IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nygård, Trond Skaraberget Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Odden, Ellev Vang Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Persson, Fabian Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rudberg, Linus Leonel Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sunde-Foss, Magnus Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveiten, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Nickolas Klubb Braskereidfoss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kalland, Rasmus Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Magnor, Sigve Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mehamenur, Sabr Osman Klubb Vaaler IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rustad, Hans-Kristian Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætre, Ferdinand Lilleaas Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnbakken, Magnus Lia Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysil IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kordal-Haugen, Adrian Klubb Kjellmyra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvamme, Hans Elias Bjørneseth Klubb Kjellmyra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kornstad, Johannes Finstad Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Laggren, Alfred Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysil IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Martin Johan Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolneset, Henrik Klubb Magnor UL Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Malmerengen, Erik Oliver Klubb Magnor UL Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Karstein Horten Klubb Tynset IF Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bremseth, Martin Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Castberg, Johan Cornelius Herredsvela Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sanderlien, Max Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skårer, Abel Matheo Moltzau Klubb Granli IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øverby, Alfred Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokke, Edvin Andreassen Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Buvarp, Jakob Tapper Klubb Granli IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaustad, Johan Kristian Klubb Oppstad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Gomsrud, Hroar Aleksander Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Gomsrud, Tor Kristian Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjæstad, Asbjørn Nysted Klubb Hernes IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Langfoss, Henry Kvesetberget Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Miketa, Michael Klubb Vaaler IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Palmstrøm-Stolpe, Haakon-Emanuel Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Raknerud, Torstein Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundby-Bredesen, Markus Klubb Skarnes IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sunde-Foss, Eirik Klubb Granli IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnbakken, Andrea Lia Klubb Oppstad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rustad, Emilie Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skårer, Liv Aline Moltzau Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Karen Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingsen, Tiril Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeldbu, Tiril Stubbrud Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønje, Nora Sveen Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Odden, Sanne Vang Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverby, Minda Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnerud, Nora Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingsen, Pernille Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Granås Johansen, Moa Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hodneland, Sina Wilhelmsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkelsen, Mia Moen Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Repshus, Vilde Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vang, Silje Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boisen, Serine Lilleseth Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaustad, Hanna Kristine Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoel-Aasen, Ella Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindkjølen, Live Kristine Malmer Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rotneberg, Helle Nordhagen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sanderlien, Sara Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storsveen, Emilie Hellebekken Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundby-Bredesen, Mia Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Vilde Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenna, Julie Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lien, Line Meiningen Klubb Kjellmyra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Negård-Olsen, Elise Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brække, Andrea Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skolegården, Ida Klubb Kjellmyra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellevold, Ingeborg Klubb Oppstad IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Langfoss, Åsa Kvesetberget Klubb Magnor UL Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Billerud, Maren Kaspara Bakke Klubb Magnor UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haget, Martha Olivia Lindkjølen Klubb Granli IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Malmerengen, Kilma Evine Klubb Magnor UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Melbye, Anna Othilie Klubb Magnor UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mucha, Mie Amalie Klubb Magnor UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Persson, Emma Klubb Magnor UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Taugbøl, Tilla Sundal Klubb Magnor UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveiten, Signe Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rudberg, Lova Lykke Klubb Magnor UL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Østad, Josefine-Victoria Elida Klubb Granli IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mobrenna, Elise Klubb Nes Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austdal, Magnus Frankmoen Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kalland, Lukas Klubb Magnor UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Birger Andreas Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fjeld, Per Vidar Klubb Granli IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn He, Qinghang Klubb Trysil IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kleven, Erik Alexander Alhaug Klubb Ottestad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rieger, David Stefan Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Hoppanlegget i Tomter. Foto: Tomter Hoppteam