Hopp til innhold

Sjusjørennet - TC1/Innlandscup2

  • Når: 12.12.2021
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Sjusjøen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.12.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 12.12.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 12.12.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 12.12.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 1300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 12.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boisen, William Lilleseth Klubb Skarnes IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sandaker-Nilsen, Erlend Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmestad, Johan Vik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ous, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysil IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rustad, Hans-Kristian Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sandaker-Nilsen, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysil IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysil IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Torp, Magnus Skogstad Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ophus, Sebastian Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sundby-Bredesen, Markus Klubb Skarnes IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ophus, Mathias Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Raknerud, Torstein Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rustad, Emilie Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stikbakke, Adelin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Lara Aasa Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sundby-Bredesen, Mia Klubb Oppstad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Boisen, Serine Lilleseth Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmestad, Juva Vik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Erle Alme Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Norderhaug, Ylva Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Teigen-Dugstad, Marie Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Storlien, Mina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austdal, Magnus Frankmoen Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysil IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn He, Qinghang Klubb Trysil IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01
Daniel Nordby