Hopp til innhold

KM fri stil sprintstafett

Velkommen til KM sprintstafett på Gåsbu langrennssenter. Etteranmelding er mulig.

  • Når: 20.02.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Gåsbu Langrennsenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse M Junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Laila Eline Brateng Klubb Furnes Skiløperforening Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alhaug, Eir Klubb Hamar Skiklubb Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almlid, Edvard Wetterhall Klubb Hamar Skiklubb Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almlid, Jakob Wetterhall Klubb Hamar Skiklubb Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Amundrud, Maximillian Klubb Vaaler IF Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Baardseth, Johannes Lierhagen Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Barli, Tuva Solbakken Klubb Moelven IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnbakken, Andrea Lia Klubb Oppstad IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørsland, Mathias Midtsveen Klubb Hamar Skiklubb Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bogsti, Ingvild Karene Klubb Moelven IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Boisen, William Lilleseth Klubb Oppstad IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bolstad, Aune Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Botten, Inger Klubb Nybygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eie, Ellinor Haugland Klubb Oppstad IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Embretsen, Leo Nysveen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engen-Fadnes, Mikkel Klubb Nybygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjelten, Herman Klubb Ilseng IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjermundshaug-Bekkemoen, Oliver Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Sigurd Maurset Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Emil Maurset Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugli, Laurits Bekkevold Klubb Furnes Skiløperforening Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haukåssveen, Adrian Klubb Moelven IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggelund, Andreas Klubb Nybygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Herberg, Nicolai Klubb Moelven IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmen-Storslett, Nils Klubb Hamar Skiklubb Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovde, Erle Alme Klubb Nybygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovde, Thale Alme Klubb Nybygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Huuse-Røneid, Magnus Klubb Hamar Skiklubb Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Huuse-Røneid, Sondre Klubb Hamar Skiklubb Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hørsand, Hans Klubb Ilseng IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jerud, Emil Bertheussen Klubb Vaaler IF Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jevanord, Karen Marie Klubb Hamar Skiklubb Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jevanord, Haakon Aksel Klubb Hamar Skiklubb Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karsberg-Jensen, Jenny Klubb Hamar Skiklubb Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Keller, Eline Klubb Furnes Skiløperforening Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klock, Hedda Sterud Klubb Hamar Skiklubb Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laforce, Vetle Bror Klubb Hamar Skiklubb Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lilleøkseth-Kalbakken, Emilie Klubb Strandbygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundahl, Isak Abrahamsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Luseter-Fleischer, Emil Klubb Strandbygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mauseth, Marthe Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Miketa, Michael Klubb Vaaler IF Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norderhaug, Ylva Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ophus, Mathias Klubb Nybygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ophus, Sebastian Klubb Nybygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opsahl, Jonas Klubb Hamar Skiklubb Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ottinsen-Åsen, Emrik Klubb Ilseng IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Ola Sigvart Kirkelund Klubb Vaaler IF Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pettersen, Marcus Myrland Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raknerud, Torstein Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Robsahm, Mille Klubb Furnes Skiløperforening Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rohrmüller, Caroline Klubb Vaaler IF Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rustad, Emilie Da Silva Klubb Oppstad IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sanderlien, Max Klubb Strandbygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smedstuen, Ruben Lund Klubb Vaaler IF Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snesrud, Mikkel Gaalaas Klubb Nybygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensby, Sigurd Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storslett, Aksel Jakobsen Klubb Moelven IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundby-Bredesen, Markus Klubb Oppstad IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svenskerud, Lars Klubb Furnes Skiløperforening Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svenskerud, Thea Klubb Furnes Skiløperforening Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørby, Miranda Margareta Severinsson Klubb Strandbygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thoner, Christian Klubb Oppstad IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tollan, Mathias Sørby Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveiten, Signe Klubb Strandbygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveter, Erle Godager Klubb Furnes Skiløperforening Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Walberg-Olstad, August Christian Hillestad Klubb Hamar Skiklubb Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Weisser-Svendsen, Erik Varfjell Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Weisser-Svendsen, Erle Varfjell Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wilberg, Jacob Sundstrøm Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Åvangen, Sigurd Sanden Klubb Furnes Skiløperforening Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Almlid, Erling Wetterhall Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Alvstad, Leander Tiller Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Antonsen, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakken, Aksel Klubb MjøsSki Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brenna, Vegard Klubb Magnor UL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engen-Fadnes, Petter Klubb Nybygda IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grythe, Fredrik Øyhus Klubb MjøsSki Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gulbrandsen, Alexander Klubb Magnor UL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Herberg, Johannes Klubb Moelven IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovdedalen, Edvald Lien Klubb MjøsSki Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jordheim, Eskil Malmo Klubb Ottestad IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karstad, David Josef Klubb Ottestad IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjæstad, Alfred Nysted Klubb Hernes IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klock, Even Sterud Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogsæter, Simen Aas Klubb Strandbygda IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lamøy, Jon Theodor Slaatten Klubb Nybygda IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leonhardsen, Hennie Christiane Klubb MjøsSki Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Linholt, Thea Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mauseth, Martin Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Miketa, Daniel Klubb Vaaler IF Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Molstad, Even Rosenberg Klubb MjøsSki Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nygård, Trond Skaraberget Klubb Magnor UL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Axel Bekk Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Opsahl, Markus Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Orskaug, Kittil Røhne Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Persson, Fabian Klubb Magnor UL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rohrmüller, Wilhelm Klubb Vaaler IF Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Röndahl, Konrad Anders Jervidalo Klubb Ottestad IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røsten, Theodor Dahlen Klubb Ottestad IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skår, Jonathan Rognstad Klubb MjøsSki Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Slette, Simon Kjølle Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steien, Emil Klubb Strandbygda IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorsen, Eskil Klubb Nybygda IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tollersrud, Ludvig Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tveiten, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tveiten, Mathias Klubb Strandbygda IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri

G 13-14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Assen, Nicolas Evensen Klubb Vaaler IF Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Austdal, Mats Frankmoen Klubb MjøsSki Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kalland, Rasmus Klubb Magnor UL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mehamenur, Sabr Osman Klubb Vaaler IF Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rustad, Hans-Kristian Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skår, Matheo Rognstad Klubb MjøsSki Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sætre, Ferdinand Lilleaas Klubb Strandbygda IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri

G 15-16 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Oppstad IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvalevaag-Holm, Gustav Klubb MjøsSki Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Utseth-Hauge, Sigurd Klubb MjøsSki Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri

J 11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Barli, Oda Solbakken Klubb Moelven IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bonnerud, Nora Klubb Magnor UL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brenna, Karen Klubb Magnor UL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ellingsen, Pernille Klubb Magnor UL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ellingsen, Tiril Klubb Magnor UL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grønkilen, Thea Madelen Klubb Strandbygda IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmlund, Sigrid Haave Klubb MjøsSki Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lyngby, Karen Børkesveen Klubb Nybygda IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rud, Maren Bleken Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenberg, Mari Sørlien Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Ella Klubb Moelven IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Synstad, Åsa Berger Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorsen, Emma Klubb Nybygda IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Utseth-Hauge, Ane Klubb MjøsSki Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri

J 13-14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb MjøsSki Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Oppstad IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørnstad, Lisa Krogvig Klubb Moelven IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Boisen, Serine Lilleseth Klubb Oppstad IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brenna, Julie Klubb Magnor UL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eie, Emmeli Haugland Klubb Oppstad IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hoel-Aasen, Ella Klubb Magnor UL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmen-Storslett, Nora Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jevanord, Ingrid Sofie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kalbakken, Sanna Lilleøkseth Klubb Strandbygda IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rotneberg, Helle Nordhagen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sanderlien, Sara Klubb Strandbygda IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Saxegaard, Ida Klubb Moelven IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseth, Adelin Klubb Ottestad IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storsveen, Emilie Hellebekken Klubb Strandbygda IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Alma Klubb Moelven IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundby-Bredesen, Mia Klubb Oppstad IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Åstrøm, Ella Martine Klubb Ottestad IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri

J 15-16 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner Junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Glomsås, Hannah Klubb Oppstad IL Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjermundshaug Pedersen, Ida Klubb Nybygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Hilde Gjermundshaug Klubb Nybygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri

M Junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austdal, Magnus Frankmoen Klubb MjøsSki Klasse M Junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysil IL Klasse M Junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M Junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysil IL Klasse M Junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M Junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse M Junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M Junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M Junior Øvelse Sprint stafett fri

Menn senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Korpela, Heikki Sakari Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI02, 02
Hoppanlegget i Tomter. Foto: Tomter Hoppteam