Hopp til innhold

Kirkebakken Grand Prix junior

Sprintkonkurranse rulleski , fristil, med 10 klasser (aldersklasser som i kommende sesong): 13-14, 15-16, 17-18 (yngre jr), 19-20 (eldre jr) og senior. Løypetraséen er ca 850 meter, der eldre junior og senior går to runder. Løypa blir ei rundløype foran Vikingskipet. Alle skal få gå min 2 ganger. Mer detaljer om heatoppsett etc kommer. Kommer tilbake med mer informasjon når det nærmer seg og en ser hvilke regler som gjelder for gjennomføring pga covid-19. Foreløpig tidsplan: Prolog for alle fra klokka 10. Rulleski: låneski fra IDT, 2'er hjul. Premier til alle. NB! Fra ca kl 12.00, Therese Johaug leder ei teknikkøkt med utøvere fra 13 år - 16 år. Påmelding til denne økta ved henting av startnummer. Se ellers info på vår hjemmeside: http://www.hamar-skiklubb.no/blog/post/172414/kirkebakken-grand-prix-junior-19.-juni?ispage=true Oversikt løype og arena ligger unreglerder dokumenter. Startlister legges ut fredag 17.juni ca kl 15.00 (da vet vi om regjeringen åpner opp ytterligere)

  • Når: 19.06.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Vikingskipet, Hamar
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.06.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.06.2021 Klasse G 13-14 Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.06.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.06.2021 Klasse G 17-18 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.06.2021 Klasse J 13-14 Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.06.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.06.2021 Klasse J 17-18 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.06.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.06.2021 Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.06.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.06.2021 Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint, fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13-14 Øvelse Sprint, fri
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 Øvelse Sprint, fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 13-14 Øvelse Sprint, fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint, fri
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint, fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint, fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint, fri
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint, fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint, fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint, fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint, fri
Navn Sætre, Ferdinand Lilleaas Klubb Strandbygda IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint, fri

G 15-16 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Amundsen, Even Klubb Hof IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Klungland, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint, fri

G 17-18 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 17-18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 17-18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 17-18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 17-18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 17-18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 17-18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Lie, Dennis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 17-18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 17-18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 17-18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 17-18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 17-18 år Øvelse Sprint, fri

J 13-14 - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint, fri
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint, fri
Navn Lien, Line Meiningen Klubb Kjellmyra IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint, fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint, fri
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint, fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint, fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 13-14 Øvelse Sprint, fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint, fri

J 15-16 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Låte, Ingrid Alva Helga Klubb Strandbygda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Skolegården, Ida Klubb Kjellmyra IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint, fri

J 17-18 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 17-18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 17-18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 17-18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 17-18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 17-18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 17-18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 17-18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 17-18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 17-18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 17-18 år Øvelse Sprint, fri

K 19/20 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri

Kvinne senior - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri

M 19/20 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Fedreheim, Stian Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri

Menn senior - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbu KK Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
NIF-EPI02, 02
NTB