Hopp til innhold

HA-sprinten TdH1

HA-sprinten er første renn i Tour de Hedmarken. Rennet er i klassisk stil. HA-sprinten er i år på Gåsbu Langrennsarena. Er det få deltakere i juniorklassene, vil man slå sammen klassene i finaleheatene. På grunn av planlegging i henhold til smittevernsregler mm, vil det ikke vil bli mulighet for etteranmelding. Hedmark Skikrets følger presiseringer for avholdelse av skirenn gitt av NSF. Påmelding til skirenn arrangert av klubber i Hedmark Skikrets, er begrenset til deltakere fra klubber i Innlandet fylke (Hedmark og Oppland Skikretser) samt løpere som har sitt daglige oppholdssted innenfor Innlandet fylke (for eksempel skoleelever og studenter).

  • Når: 19.12.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Gåsbu
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 19.12.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 19.12.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 19.12.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 19.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 19.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 19.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 19.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 19.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 19.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 19.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 19.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 19.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 19.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 19.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 19.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 19.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 19.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170
Start 19.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170
Start 19.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03
fnugg