Hopp til innhold

Kviknerennet, TM-cup 1

Renn nr 1 i "Tronfjell Maskin-cup". "Hedmark Skikrets følger presiseringer for avholdelse av skirenn gitt av NSF. Påmelding til skirenn arrangert av klubber i Hedmark Skikrets, er begrenset til deltakere fra klubber i Innlandet fylke (Hedmark og Oppland Skikretser) samt løpere som har sitt daglige oppholdssted innenfor Innlandet fylke (for eksempel skoleelever og studenter).» Kviknerennet arrangeres ihht FHI retningslinjer med max 200 personer samlet på utendørsarrangement. Det settes derfor et deltagertak på max 120 løpere, resterende 80 plasser i kohorten tilfaller støtteapparat. Oppdatering 15.12.2020 (klokka 21.30): rennet er nå fulltegnet med 120 løpere. I samråd med kommuneoverlegen har vi åpnet for deltagelse fra Nord-Østerdal skiskytterkrets/Fjellregionen, da vi har felles skole/arbeidsmarkedsdistrikt. Følg vår hjemmeside for oppdateringer!

  • Når: 19.12.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: KVIKNE
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse FH kvinner Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 19.12.2020 Klasse FH menn Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 19.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0
Start 19.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse Støtteapparat Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad-Tuveng, Philip Klubb Tynset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flyen, Martin Klubb Tynset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mikkelsen, Mikkel Moen Klubb Tynset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Lidvin Sørhus Klubb Kvikne IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyhus, Ole Mathias Klubb Alvdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stai, Erik Klubb Kvikne IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stai, Amund Asphaug Klubb Tynset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Ingar Flaa Klubb Kvikne IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tolfsen, Magnus Skogli Klubb Alvdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Vebjørn Horten Klubb Tynset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjøntegaard, Rasmus Klubb Rendalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hodal, Sigurd Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mømb, Eirik Klubb Rendalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Odden, Ellev Vang Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solvang, Sigurd Aurel Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaten, Jon Kvakkestad Klubb Alvdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flyen, Jonatan Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jordet, Iver Klubb Tolga IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nymoen, Steinar Schärer Klubb Kvikne IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Kristian Klubb Kvikne IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Erlend Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken, Åsmund Klubb Kvikne IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brendryen, Vetle Stedal Klubb Folldal IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvamme, Hans Elias Bjørneseth Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilleeng, Ole Anders Gjermundshaug Klubb Tynset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillestu, Viggo Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Meås, Emil Klubb Kvikne IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Even Sørhus Klubb Kvikne IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mømb, Magnus Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystuen, Mathis Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olafsson, Solbergur Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsson, Emil Klubb Tynset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røe, Mathias Klubb Tolga IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brendryen, Ole Einar Nøkleby Klubb Folldal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eide, Jon Storhaug Klubb Tolga IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilleeng, Kristoffer Gjermundshaug Klubb Tynset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Olve Klubb Kvikne IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stai, Caspar Klubb Kvikne IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansæl-Nergaard, Simen Klubb Kvikne IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønningen, Bjørnar Tobro Klubb Tolga IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svae, Kasper Klubb Tolga IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jordet, Lars Horten Klubb Tolga IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ryttervoll, Magnar Klubb Brekken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hodal, Erling Klubb Tynset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Jakob Klubb Kvikne IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullikstad, Jakob Gløtvold Klubb Røros IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mømb, Håkon Klubb Rendalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feragen, Martine Rød Klubb Tynset IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Eline Klubb Tynset IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nesseth, Ida Bakken Klubb Tynset IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Odden, Sanne Vang Klubb Fåset IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillestu, Martine Klubb Rendalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkelsen, Mia Moen Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vang, Silje Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oldertrøen, Aurora Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stai, Ingeborg Klubb Kvikne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hodal, Maren Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingebrigtsen, Maiken Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olafsdottir, Agla Osk Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oldertrøen, Ida Joanne Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Trøen, Kaja Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Granås, Gøril Grindflek Klubb Rendalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gullikstad, Signe Gløtvold Klubb Røros IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingebrigtsen, Emilie Klubb Rendalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordvang, Marit Sollid Klubb Tolga IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nymoen, Oda Klubb Kvikne IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brevad, Maja Tørhaug Klubb Kvikne IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hylen, Maren Aurora Klubb Kvikne IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tangen, Eirin Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad-Tuveng, Arwen Klubb Tynset IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystuen, Inga Oline Breie Klubb Rendalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønningen, Silje Tobro Klubb Tolga IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jordet, Agnes Klubb Tolga IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stai, Julie Strædet Klubb Kvikne IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jordet, Eline Horten Klubb Tolga IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rønningen, Malin Tobro Klubb Tolga IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Mari Klubb Dombås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brevad, Emma Tørhaug Klubb Kvikne IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Schärer, Emilie Klubb Kvikne IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullikstad, Eva Christine Gløtvold Klubb Røros IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hjemli, Gina Lagmandsveen Klubb MjøsSki Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nilssen, Marte Holmen Klubb MjøsSki Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Storlien, Amalie Klubb MjøsSki Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sæter, Petter Solhaug Klubb Os IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaeng, Karenus Klubb Alvdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grinden, Joakim Rugsveen Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hauen, Esten Hansen-Møllerud Klubb Alvdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Løvhaug, Elias Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Narjord, Vetle Meli Klubb Os IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeland, Asgeir Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Konow, Halvor Klubb Brekken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nytrøen, Gaute Kvittum Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skutbergsveen, Bastian Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Streitlien, Emil Hage Klubb Folldal IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorshaug, Brynjar Klubb Alvdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tøraasen, Andreas Øyen Klubb Folldal IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad-Tuveng, Tor Halvor Klubb Tynset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Chavez Rosales, Sergio Arturo Klubb Tynset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Schjølberg, Anders Klubb Vågå IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Støtteapparat - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjøntegaard, Lars Erik Klubb Rendalen IL Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Feragen, Ove Ingebrigtsvoll Klubb Tynset IF Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Grindflek, Berit Klubb Kvikne IL Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Hagen, Sæming Klubb Strandbygda IL Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Horten, Siri Klubb Tynset IF Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Hoston, Ragnhild Klubb Tynset IF Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Jensen, Christina Emilie Klubb Rendalen IL Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Johansen, Marlon Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Kjærnli, Runar Klubb Rendalen IL Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Kvamme, Jarle Øystein Klubb Kjellmyra IL Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Lillebo, Marianne Klubb Engerdal SP.kl. Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Lilleeng, Oddbjørn Klubb Kvikne IL Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Lillestu, Halvor Klubb Rendalen IL Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Løvhaug, Elin Klubb Kvikne IL Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Mikkelsen, Vegard Klubb Tynset IF Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Moen, Ronny Klubb Tynset IF Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Mortensen, Finn Klubb Kvikne IL Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Mømb, Vegard Klubb Rendalen IL Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Nystuen, Hilde Klubb Rendalen IL Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Nytrøen, Erlend Kvittum Klubb Tynset IF Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Nytrøen, Hilde Røe Klubb Rendalen IL Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Olafsdottir, Bryndis Klubb Kvikne IL Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Oldertrøen, Idar Klubb Tynset IF Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Olsson, Ingunn Strand Klubb Kvikne IL Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Schjølberg, Geir Klubb Tynset IF Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Solvang, Espen Klubb Tynset IF Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Tobro, Siri Klubb Tolga IL Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Trøen, Omar Klubb Rendalen IL Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Vang, Ørjan Klubb Tynset IF Klasse Støtteapparat Øvelse annet
Navn Østgård, Håvard Klubb Nansen, IL Klasse Støtteapparat Øvelse annet
nif-epi04, 04
NTB