Hopp til innhold

UTSATT Sjusjørennet 2020 HedCup1

Sjusjørennet 2020 HedCup1 er foreløpig utsatt. Ytre omstendigheter gjør at rennet dessverre ikke lar seg gjennomføre som planlagt! Det jobbes for å legge det inn igjen senere i sesongen, da må i tilfelle alle melde seg på pånytt!

  • Når: 13.12.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sjusjøen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.11.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.12.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 13.12.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.12.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 13.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 13.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 13.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 13.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ewald, Ida-Maria Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mobrenna, Even Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksjøberget, Ulrik Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Frøisland, Eskil Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haneberg, Sondre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordli, Simen Engebretsen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sæthern, Edvard Lauritz Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
fnugg