Hopp til innhold

Avlyst - Ottestadrennet Tdh2

Oppdatert 15.12: HA-sprinten og Ottestadrennet er avlyst. Det har i ettermiddag, 15.12, kommet skjerpede smitteverntiltak i Hamar-området. Kommunelegene anbefaler å stoppe alle fritidsaktiviteter for barn og voksne frem til jul, og etter dialog med Hedmark og Oppland skikrets avlyses HA-sprinten 19.12 og Ottestadrennet 20.12.

  • Når: 20.12.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Gåsbu
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 20.12.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 20.12.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 20.12.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 20.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fladsrud, Sverre Løbak Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jordheim, Eskil Malmo Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Miketa, Daniel Klubb Vaaler IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Restad-Amundrud, Martinus Klubb Vallset IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Alm, Vemund Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Alm, Vetle Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestgård, Sondre Røberg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engebakken, Mikkel Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Magnor, Sigve Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Fredrik Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætre, Ferdinand Lilleaas Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berge, Lucas Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dahlen, Eirik Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gjelten-Bergli, Joakim Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Einar Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kordal-Haugen, Adrian Klubb Hof IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lindbakken, Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Amundsen, Even Klubb Hof IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wik, Per Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dahl, Sander Bjaanes Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myhlback, Karl Alvar Klubb Bygdø IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rød, Eirik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Oliver Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Buraas, Bjørnar Jesnes Klubb Åsmarka IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Finstad, Sivert Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kolloen, Petter Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Martinsson, Ola Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røberg, Sigurd Klubb Trysilgutten IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmsnes, Mathias Klubb Ottestad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bolstad, Aune Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundby, Magnus Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Miketa, Michael Klubb Vaaler IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ophus, Mathias Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Raknerud, Torstein Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørke, Jonas Klubb Ottestad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jevanord, Haakon Aksel Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kampe, Tobias Antonius Klubb Ottestad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Laforce, Vetle Bror Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindbakken, Halvor Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveen, Brage Øverli Klubb Ottestad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Linholt, Thea Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Lara Aasa Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wik, Mathea Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Kaia Elen Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berge, Elida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmlund, Sigrid Haave Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Synstad, Åsa Berger Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørum, Mille Lybeck Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eie, Emmeli Haugland Klubb Oppstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Josefine Mathea Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Nora Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsmo, Lill Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhlback, Anna Vera Klubb Trysilgutten IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sanderlien, Sara Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lien, Line Meiningen Klubb Kjellmyra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Restad-Amundrud, Sunniva Klubb Vallset IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bekkevold, Liv Emma Storsveen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Larsen, Victoria Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Martha Håkonsdatter Klubb Fjelltun IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Vestre Trysil IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svingen, Amalie Vestues Klubb Trysilgutten IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Nora Eline Klubb Søre Osen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekren, Gwen Aurora Klubb Ottestad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ewald, Ida-Maria Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fodstad, Hanna Lerche Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jøranli, Lene Klubb Nordre Land IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haslestad, Ingeborg Hasle Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjørnseth, Charles Sebastian Klubb Granli IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Boye, Asbjørn Christian Hedebo Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Enersen, Ulrik Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gjestvang, Roar Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rød, Anders Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fedreheim, Stian Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mobrenna, Even Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vennestrøm, Mats Mangset Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Tobias Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Aurmo, Reidar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Berland, Vinjar Aurstad Klubb Vingrom IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Harby, Jørgen Klubb Brøttum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Klette, Stian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbu KK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skutbergsveen, Bastian Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Staune-Mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Strömvall, Raimond Haugom Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Thorshaug, Brynjar Klubb Alvdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tøraasen, Andreas Øyen Klubb Folldal IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksjøberget, Ulrik Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Bratbak, Emil Robert Book Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Haneberg, Sondre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvåle, Bjørnar Klubb Brandbu IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Lie, Henning Saug Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Rosbo, Jacob Weel Klubb DAN Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI03, 03
NTB