Hopp til innhold

NC Hopp Rena Normalbakke

Alle utviklingsnivåer hopper i Normalbakken, K99

  • Når: 18.1 - 19.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Renabakkene K-99
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K NC A Øvelse Rena K99 Startkontingent 170
Start 19.01.2020 Klasse K NC A Øvelse Rena K99 Startkontingent 170
Start 19.01.2020 Klasse K NC Elite Øvelse Rena K99 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K NC Elite Øvelse Rena K99 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M NC A Øvelse Rena K99 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M NC A Øvelse Rena K99 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M NC B Øvelse Rena K99 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M NC B Øvelse Rena K99 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M NC C Øvelse Rena K99 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M NC C Øvelse Rena K99 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M Veteran Øvelse Rena K99 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M Veteran Øvelse Rena K99 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC Elite - Rena K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse K NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse K NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Kvandal, Eirin Maria Klubb Mosjøen IL Klasse K NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse K NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Westmann, Frida Klubb IF Friska Viljor Klasse K NC Elite Øvelse Rena K99

K NC Elite - Rena K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse K NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse K NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Kvandal, Eirin Maria Klubb Mosjøen IL Klasse K NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse K NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Westmann, Frida Klubb IF Friska Viljor Klasse K NC Elite Øvelse Rena K99

M NC A - Rena K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Johannessen, Ola Hannevold Klubb Botne SK Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Rena K99

M NC A - Rena K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Johannessen, Ola Hannevold Klubb Botne SK Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse Rena K99
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Rena K99

M NC B - Rena K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Heddal IL Klasse M NC B Øvelse Rena K99
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC B Øvelse Rena K99
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC B Øvelse Rena K99
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse Rena K99
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC B Øvelse Rena K99
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse Rena K99
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC B Øvelse Rena K99
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC B Øvelse Rena K99
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC B Øvelse Rena K99
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC B Øvelse Rena K99
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC B Øvelse Rena K99
Navn Årdal, Johannes Klubb Jølster IL Klasse M NC B Øvelse Rena K99

M NC B - Rena K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Heddal IL Klasse M NC B Øvelse Rena K99
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC B Øvelse Rena K99
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC B Øvelse Rena K99
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse Rena K99
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC B Øvelse Rena K99
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse Rena K99
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC B Øvelse Rena K99
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC B Øvelse Rena K99
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC B Øvelse Rena K99
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC B Øvelse Rena K99
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC B Øvelse Rena K99
Navn Årdal, Johannes Klubb Jølster IL Klasse M NC B Øvelse Rena K99

M NC C - Rena K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC C Øvelse Rena K99
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC C Øvelse Rena K99
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse Rena K99
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC C Øvelse Rena K99
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse Rena K99
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC C Øvelse Rena K99
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse M NC C Øvelse Rena K99
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Rena K99
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC C Øvelse Rena K99
Navn Osnes, Simon Klingenberg Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse Rena K99
Navn Solberg, Isak Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse Rena K99

M NC C - Rena K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC C Øvelse Rena K99
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC C Øvelse Rena K99
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse Rena K99
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC C Øvelse Rena K99
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse Rena K99
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC C Øvelse Rena K99
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse M NC C Øvelse Rena K99
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Rena K99
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC C Øvelse Rena K99
Navn Osnes, Simon Klingenberg Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse Rena K99
Navn Skoglund, Håkon Klubb Elverum Hopp Klasse M NC C Øvelse Rena K99
Navn Solberg, Isak Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse Rena K99

M NC Elite - Rena K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Joakim Larsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Hurdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Haukedal, Richard Ween Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Østvold, Benjamin Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99

M NC Elite - Rena K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Joakim Larsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Hurdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Haukedal, Richard Ween Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99
Navn Østvold, Benjamin Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Rena K99

M Veteran - Rena K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdahl, Oddgeir Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M Veteran Øvelse Rena K99

M Veteran - Rena K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdahl, Oddgeir Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M Veteran Øvelse Rena K99
nif-epi04, 04
NTB scanpix