Hopp til innhold

Furnesrennet

AVLYST. Værmeldingene har endret seg stadig de siste dagene. Med bakgrunn i mildt vær og regn i dag og frem til start, ser vi ingen annen forsvarlig måte enn å AVLYSE arrangementene på grunn av løypeforholdene. Vi beklager dette på det sterkeste. Med vennlig hilsen Furnes Skiløperforening.

  • Når: 18.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Nybygda skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 18.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 18.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 18.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse KNØTTERENN Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse KNØTTERENN Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 18.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 110
Start 18.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 110
Start 18.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Herberg, Johannes Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestgård, Sondre Røberg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjelten, Halvor Klubb Ilseng IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tiller, Dennis Hagen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjelten-Bergli, Joakim Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hogseth-Foss, Joakim Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skram, Vemund Grüner Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Nybergsund IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buraas, Bjørnar Jesnes Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løvseth, Håkon Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røberg, Sigurd Klubb Nybergsund IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Nybergsund IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fjeld, Andreas Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Molden, Ola Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nysveen, Oliver Fournaros Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gabrielsen, Jonathan Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hørsand, Hans Klubb Ilseng IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvello, Sondre Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjelseth, Noah Johansen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bolme, Sune Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fosserud, Trym Eriksen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mauseth, Martin Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saxegaard, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Backe, Sofie Sletten Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hørsand, Marta Klubb Ilseng IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristoffersen, Astrid Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ottosen, Martine Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Synstad, Åsa Berger Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jevne, Marthe Stubberud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørstad, Nora Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korsmo, Lill Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordvik, Frida Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønningen, Ane Henriette Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saxegaard, Ida Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storsveen, Emilie Hellebekken Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Alma Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryhn, Marte Hørsand Klubb Ilseng IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gabrielsen, Cecilia Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Mari Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øie-Kjølstad, Ailin Montejo Klubb Nybygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Nybergsund IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gabrielsen, Ella Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hogseth-Foss, Emilie Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jevne, Kristine Stubberud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svenskerud, Thea Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herberg, Martine Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kraabøl, Ingeborg Edvardsdatter Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenberg, Mari Sørlien Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Ella Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haslestad, Ingeborg Hasle Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holter, Jenny Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk

KNØTTERENN - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Ingvild Karene Klubb Moelven IL Klasse KNØTTERENN Øvelse 1 km klassisk
Navn Bolstad, Aune Klubb MjøsSki Klasse KNØTTERENN Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjelten, Herman Klubb Ilseng IL Klasse KNØTTERENN Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovde, Erle Alme Klubb Nybygda IL Klasse KNØTTERENN Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovde, Thale Alme Klubb Nybygda IL Klasse KNØTTERENN Øvelse 1 km klassisk
Navn Hørsand, Oda Klubb Ilseng IL Klasse KNØTTERENN Øvelse 1 km klassisk
Navn Hørsand, Trygve Klubb Ilseng IL Klasse KNØTTERENN Øvelse 1 km klassisk
Navn Norderhaug, Ylva Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse KNØTTERENN Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsahl, Syver Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse KNØTTERENN Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenberg, Esther Sørlien Klubb Vang Skiløperforening Klasse KNØTTERENN Øvelse 1 km klassisk
Navn Svenskerud, Lars Klubb Furnes Skiløperforening Klasse KNØTTERENN Øvelse 1 km klassisk
Navn Tveter, Erle Godager Klubb Furnes Skiløperforening Klasse KNØTTERENN Øvelse 1 km klassisk

M 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

Menn senior - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kampenhøy, Martin Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kleven, Erik Alexander Alhaug Klubb Ottestad IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix