Hopp til innhold

Kalfosslekene Kombinert

Velkommen til Kalfosslekene i Hopp Og Kombinert. Husk påmelding i både hopp og kombinert. Det kombinerte langrennet vil gå på Trysilfjellet Arena.

  • Når: 15.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Borgbakken
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Åpen klasse Knerten Øvelse Supersprint Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Åpen klasse Lille Borg Øvelse Kombicross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse Kombicross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Åpen klasse Mini Knerten Øvelse Kombicross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Åpen klasse Store Borg Øvelse Kombicross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Åpen klasse Knerten - Supersprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fallet, Elias Stugård Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Knerten Øvelse Supersprint
Navn Horten, Edin Bjørseth Klubb Vallset IL Klasse Åpen klasse Knerten Øvelse Supersprint
Navn Løvåsen, Amund Nordli Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Knerten Øvelse Supersprint

Åpen klasse Lille Borg - Kombicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse Åpen klasse Lille Borg Øvelse Kombicross
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Elverum Hopp Klasse Åpen klasse Lille Borg Øvelse Kombicross
Navn Norderhaug, Sondre Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Lille Borg Øvelse Kombicross
Navn Paula, Johanna Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Lille Borg Øvelse Kombicross
Navn Storbæk, Oskar Strandvold Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Lille Borg Øvelse Kombicross
Navn Svingen, Magnus Vestues Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Lille Borg Øvelse Kombicross

Åpen klasse Mini Borg - Kombicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horten, Liam Bjørseth Klubb Vallset IL Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse Kombicross
Navn Lunde, Syver Bjerke Klubb MjøsSki Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse Kombicross
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Elverum Hopp Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse Kombicross
Navn Martinsen, Ingrid Hemstad Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse Kombicross
Navn Norderhaug, Karinus Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse Kombicross
Navn Norderhaug, Ingvild Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse Kombicross
Navn Odden, Eldar Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse Kombicross
Navn Odden, Jenny Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse Kombicross

Åpen klasse Mini Knerten - Kombicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norderhaug, Enok Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Mini Knerten Øvelse Kombicross
Navn Norderhaug, Marie Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Mini Knerten Øvelse Kombicross
Navn Paula, Jakob Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Mini Knerten Øvelse Kombicross

Åpen klasse Store Borg - Kombicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fallet, Emil Stugård Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Store Borg Øvelse Kombicross
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Åpen klasse Store Borg Øvelse Kombicross
Navn Låte, Ingrid Alva Helga Klubb Elverum Hopp Klasse Åpen klasse Store Borg Øvelse Kombicross
Navn Martinsen, Petter Hemstad Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Store Borg Øvelse Kombicross
Navn Paula, Julian Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Store Borg Øvelse Kombicross
NIF-EPI01, 01