Hopp til innhold

Ottestadrennet TdH 2

Ottestadrennet er andre renn i Tour de Hedmarken. Rennet er fristil distanse, fellesstart. Parstart for klassene 8-10 år. Ottestadrennet er i år på Gåsbu langrennstadion

  • Når: 22.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.12.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130
Start 22.12.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130
Start 22.12.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130
Start 22.12.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130
Start 22.12.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130
Start 22.12.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130
Start 22.12.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130
Start 22.12.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 22.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170
Start 22.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri felles

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Junge-Larsen, Petter Gillerholtmoen Klubb Åslia Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebakken, Mikkel Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berge, Lucas Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kørra, Krisander Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindbakken, Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Snarvold, Martin Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Martinsson, Ola Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kørra, Kasper Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindbakken, Halvor Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Johan Kalev Klubb Søre Osen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Elida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Line Meiningen Klubb Kjellmyra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skolegården, Ida Klubb Kjellmyra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kørra, Karoline Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Nora Eline Klubb Søre Osen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bennert, Nico Klubb FIN Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Frøisland, Eskil Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holtet, John Arne Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI03, 03