Hopp til innhold

HA-sprinten TdH1

HA-sprinten er første renn i Tour de Hedmarken. Rennet er i klassisk stil. HA-sprinten er i år på Gåsbu Langrennsarena. Det blir full sprint fra og med 15 år, dvs med kvartfinaler, semifinaler og finale. Er det få deltakere i junioklassene, vil man slå sammen klassene i finaleheatene

  • Når: 21.12.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Gåsbu
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 21.12.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 21.12.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 21.12.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alvstad, Leander Tiller Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Max Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Petter Gillerholtmoen Klubb Åslia Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slette, Simon Kjølle Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestgård, Sondre Røberg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engebakken, Mikkel Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagmoen, Magnus Skirbekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætre, Ferdinand Lilleaas Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Åsvestad, Håkon Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk

G 12 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berge, Lucas Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjelten-Bergli, Joakim Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hogseth-Foss, Joakim Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Einar Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, Hans Elias Bjørneseth Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kørra, Krisander Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laforce, Sondre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindbakken, Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhrer, Ludvik Hagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torseter, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk

G 13 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Odin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenden, Albert Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Sebastian Wasa Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snarvold, Martin Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wiik, Michael Mareno Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk

G 14 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahl, Sander Bjaanes Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Nybergsund IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Retterås, Mathias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk

G 15 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finstad, Sivert Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsson, Ola Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røberg, Sigurd Klubb Nybergsund IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Villåsen, Joar Akre Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wuttudal, Ole Peder Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk

G 16 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenden, Isak Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nysveen, Oliver Fournaros Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolme, Sune Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmen-Storslett, Nils Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jevanord, Haakon Aksel Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kørra, Kasper Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laforce, Vetle Bror Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindbakken, Halvor Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøn, Patrick Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenden, Johan Kalev Klubb Søre Osen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klock, Even Sterud Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Restad-amundrud, Martinus Klubb Vallset IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Åsvestad, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berge, Elida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ottosen, Martine Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Synstad, Åsa Berger Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmen-Storslett, Nora Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jevanord, Ingrid Sofie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørstad, Nora Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kalbakken, Sanna Lilleøkseth Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Korsmo, Lill Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storsveen, Emilie Hellebekken Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk

J 12 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lien, Line Meiningen Klubb Kjellmyra IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Restad-amundrud, Sunniva Klubb Vallset IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staven, Selena Marie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk

J 13 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Andrea Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Marte Knoph Klubb Grue IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Låte, Ingrid Alva Helga Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skolegården, Ida Klubb Kjellmyra IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk

J 14 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk

J 15 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Martha Håkonsdatter Klubb Fjelltun IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringstad, Ingeborg Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Nybergsund IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk

J 16 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kørra, Karoline Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Nora Eline Klubb Søre Osen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hogseth-Foss, Emilie Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovde, Thale Alme Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lilleøkseth-Kalbakken, Emilie Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linholt, Thea Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Ingrid Marie Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staven, Ingrid Emilie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Linnea Wolden Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Jenny Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Sofie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenden, Kristina Klubb Nybergsund IL Klasse K 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 1 km klassisk

K 19/20 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk

Kvinner senior - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km klassisk

M 17 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindaas, Mats Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk

M 18 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tusvik, Sondre Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Waalen, Theodor Fredrik Hannevig Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk

M 19/20 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Braathen, Ludvik Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fraurud, Mads Hagen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindaas, Even Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Minglin, Li Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rustad, Sigurd Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smeby, Alexander Apenæs Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steimoen, Peder Nytrøen Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Yunlong, Jiang Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk

Menn senior - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Hang, Li Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Qinghang, He Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Tongbin, Lu Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Zailin, Yang Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI01, 01