Hopp til innhold

Krystallrennet

Rennet går i fristil da vi vil spare på den snøen vi har. Vi har gode forhold og håper på god deltagelse. Etteranmelding er mulig frem til kl 11 renndagen. Velmøtt.

  • Når: 15.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Magnor
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.02.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Vegard Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Alexander Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holtet, Henrik Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Petter Gillerholtmoen Klubb Åslia Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbye, Max Herman Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nygård, Trond Skaraberget Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Persson, Fabian Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sunde-Foss, Magnus Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vangen, Kasper Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ervik, Vetle Olsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Holm, Erik Bakstad Klubb Vallset IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Kvamme, Hans Elias Bjørneseth Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laggren, Alfred Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Asbjørn Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Persson, Albin Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tidemann, Fredrik Serkland Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gomsrud, Hroar Aleksander Klubb Magnor UL Klasse G 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gomsrud, Tor Kristian Klubb Magnor UL Klasse G 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvello, Sondre Klubb Strandbygda IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skårer, Abel Matheo Moltzau Klubb Granli IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askerud, Iver Bonnerud Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergkvist, Sindre Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaustad, Johan Kristian Klubb Oppstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granås Johansen, Emil Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindkjølen, Isak Malmer Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Repshus, Rasmus Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde-Foss, Eirik Klubb Granli IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Viko, Einar Theodor Bråthen Klubb Granli IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Billa, Oscar Trandem Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bodding, Linus Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Lars Henrik Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slaastad, Ole Marius Karterud Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnerud, Nora Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingsen, Pernille Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granås Johansen, Moa Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jonassen, Matilde Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lysen, Lynn Mia Geng Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Repshus, Vilde Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Hanna Kristine Klubb Oppstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Gaustad, Anna Ekornhol Klubb Oppstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Hansen, Hannah Skjørberg Klubb Grue IL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Hoel-Aasen, Ella Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Korsmo, Lill Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Lindkjølen, Live Kristine Malmer Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Svendsen, Vilde Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Billa, Nora Trandem Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Brenna, Julie Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Eie, Emmeli Haugland Klubb Oppstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Negård-Olsen, Elise Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øie-Kjølstad, Ailin Montejo Klubb Nybygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Martha Håkonsdatter Klubb Fjelltun IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaustad, Signe Ekornhol Klubb Oppstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melbye, Anna Othilie Klubb Magnor UL Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Persson, Emma Klubb Magnor UL Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sander, Madikken Nordnes Klubb Granli IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skårer, Liv Aline Moltzau Klubb Granli IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Karen Klubb Magnor UL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingsen, Tiril Klubb Magnor UL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sveen, Signe Marie Fiskerud Klubb Granli IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Viko, Julia Bråthen Klubb Granli IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Simen Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holtet, John Arne Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tidemann, Henning Klubb Lommedalens IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02