Hopp til innhold

Sjusjørennet 2019 - SC1

SC1 i klassisk stil.

  • Når: 15.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sjusjøen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.12.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.12.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 15.12.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.12.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestgård, Sondre Røberg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røberg, Sigurd Klubb Nybergsund IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Herberg, Johannes Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Nybergsund IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herberg, Martine Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Cai, Weirong Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Zhang, Maoxiang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nuerbolati, Xiateke Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04