Hopp til innhold

Åsmarkrennet

Velkommen til Åsmarka og Åsmarkrennet. Skirennet gjennomføres i Åsmarka.

  • Når: 01.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Åsmarka
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse FH G13 Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH G13 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse FH G13 Øvelse 2 km fri

FH Menn senior stående - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovde, Erik Klubb Åsmarka IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tiller, Dennis Hagen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Windju, Marius Baardseth Klubb Åsmarka IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjelten-Bergli, Joakim Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haslestad, Torgrim Hasle Klubb Nes Sp.Kl. Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thallaug, Eskil Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Thallaug, Sjur Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foss, Ole Fredrik Klubb Åsmarka IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallingstad, Sander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvam, Iver Risheim Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Markus Gamst Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svegaarden, Henrik Føre Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøseid, Markus Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ånerud, Carsten Kvarberg Klubb Åsmarka IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Even Baardseth Klubb Nes Sp.Kl. Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergum, Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moldegård-Kolstad, Kristoffer Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svegaarden, Magnus Føre Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Næstad, Andrea Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tyrom, Kristiane Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benno, Maiken Adolfsson Klubb Brøttum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergum, Laura Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjelke, Helene Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnstad, Lisa Krogvig Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyshaug, Mille Helene Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Marie Myhre Klubb Brøttum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saxegaard, Ida Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Alma Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen, Karoline Østvang Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Matilde Aurstad Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mythen, Elise Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stange, Greta Elizabeth Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Adelin Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Åstrøm, Ella Martine Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sveadalen, Vilde Klubb Åsmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henriksen, Maren Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thallaug, Mari Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergman, Lisa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjelke, Ingvild Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Forberg, Live Klubb Brøttum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn L'Abée-Lund, Linnea Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Robsahm, Mille Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Ingrid Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svenskerud, Thea Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveter, Erle Godager Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Windju, Marte Baardseth Klubb Åsmarka IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grindahl, Ane Klubb Åsmarka IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mythen, Signe Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Ella Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Søbakken, Mathilde Klubb Åsmarka IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøseid, Kaja Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haslestad, Ingeborg Hasle Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri

M 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Berland, Vinjar Aurstad Klubb Vingrom IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ulset, Ådne Klubb Vingrom IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri

M 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Olsen, Leo Fossholt Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

Menn senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, John birk Klubb Foren.Til Ski-Idrettens Fremme Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Stange, Erik Edward Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix