Hopp til innhold

KM Trysil

  • Når: 13.01.2019
  • Hvor: Høgegga
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60
Start 13.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60
Start 13.01.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 13.01.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60
Start 13.01.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60
Start 13.01.2019 Klasse G 8år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60
Start 13.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60
Start 13.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 13.01.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60
Start 13.01.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60
Start 13.01.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60
Start 13.01.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 13.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60
Start 13.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60
Start 13.01.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 13.01.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60
Start 13.01.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60
Start 13.01.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 13.01.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60
Start 13.01.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 13.01.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150
Start 13.01.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60
Start 13.01.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 13.01.2019 Klasse Menn A Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150
Start 13.01.2019 Klasse Menn A Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60
Start 13.01.2019 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ergan, Melvin Carl Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Hågensen, Brage Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Myhre, Fredrik Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 11 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Engangslisens (til og med 25 år)

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Engangslisens (til og med 25 år)

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hammersmark, Torkel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kirkestuen, Marius Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Romfo, Simon Igor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rudjord, August Birkelund Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skramstad, Jonas August Bakken Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sønsthagen, Albert Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Markus Mass Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Måleng, Stian Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wold, Ulric Andre Thorolfsen Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 8år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8år og yngre Øvelse Super-G
Navn Backsæther, Mia Maria Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8år og yngre Øvelse Super-G
Navn Kålhus, Christian Rasmussen Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 8år og yngre Øvelse Super-G
Navn Latov, Norman Klubb Trysilgutten IL Klasse G 8år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 8år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sperstad, Aksel Håvimb Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 8år og yngre Øvelse Super-G

G 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alexandre, Sebastian Miguel Klubb Trysilgutten IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Engangslisens (til og med 25 år)

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holgaard Nielsen, Mai Klubb Ukjent skigruppe Klasse J 13-14 år Øvelse Engangslisens (til og med 25 år)

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Oda Klubb Trysilgutten IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Kristine Ressem Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Holgaard Nielsen, Mai Klubb Ukjent skigruppe Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Omsted, Marie Helen Klubb Trysilgutten IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vorre, Freja-Mathilde Holmer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hovlid, Tamara Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Myrvang, Hannah Rasen Klubb Trysilgutten IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kålhus, Karoline Aminda Rasmussen Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Romfo, Maiken Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Super-G

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Dan Gard Klubb Trysilgutten IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skår, Fredrick Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn A Øvelse Super-G
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix