Hopp til innhold

Sjusjøcupfinale

Sjusjøen IL og Hedmark Skikrets inviterer til finale i årets Sjusjøcup. Finalen går i fristil og start i plogstart etter sammenlagtliste i cupen.

  • Når: 06.04.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Natrudstilen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.04.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0
Start 06.04.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 06.04.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0
Start 06.04.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0
Start 06.04.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 06.04.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 06.04.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri felles

FH Menn senior stående - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri felles

G 10 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Kalland, Rasmus Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Overland, Heine Klubb Åslia Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Rønning, Erik Andreas Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles

G 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bjørnbakken, Magnus Lia Klubb Skarnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hørstad, Harald Svarva Klubb Åslia Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nystuen, Mathis Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Olafsson, Solbergur Klubb Rendalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Tangen, Eirik Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles

G 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Brenden, Albert Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hansen, Sebastian Wasa Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Laggren, Alfred Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Lande, Asbjørn Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Overland, Herleik Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Persson, Albin Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Snarvold, Martin Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Vang, Embret Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borén, Kalle Hermanni Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Åslia Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Buraas, Bjørnar Jesnes Klubb Åsmarka IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kalland, Lukas Klubb Magnor UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Løvseth, Håkon Klubb Åsmarka IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rapp, Audun Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Anders Lohne Klubb Slåstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brenden, Isak Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nysæther, Oskar Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skogheim, Emil Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergkvist, Sindre Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Bodding, Linus Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Oppstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles

G 9 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Oppstad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Aarøn, Patrick Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Brenna, Vegard Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Gulbrandsen, Alexander Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Åslia Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Persson, Fabian Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles

J 10 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoel-Aasen, Ella Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Kildahl, Celine Yu Broen Klubb Tolga IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Lindkjølen, Live Kristine Malmer Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Ryen, Ida Marie Dæhli Klubb Tolga IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Svendsen, Vilde Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles

J 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Billa, Nora Trandem Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Brenna, Julie Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Eie, Emmeli Haugland Klubb Oppstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Olafsdottir, Agla Osk Klubb Rendalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Trøen, Kaja Klubb Rendalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles

J 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Brenna, Marte Knoph Klubb Grue IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Granås, Gøril Grindflek Klubb Rendalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Mykleset, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Øie-Kjølstad, Ailin Montejo Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Martha Håkonsdatter Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gaustad, Signe Ekornhol Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tangen, Eirin Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borén, Maija Liina Serafiina Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hemstad, Vårin Sæther Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Miaomiao, Guo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Karen Klubb Magnor UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Ellingsen, Tiril Klubb Magnor UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Feragen, Martine Rød Klubb Tynset IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Svendby, Olivia Klubb Magnor UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Øverby, Minda Klubb Magnor UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles

J 9 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsen, Pernille Klubb Magnor UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Qiqi, Wang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wenwen, Hu Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Johannessen, Tone Lise Klubb Moelven IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Storslett, Anne Klubb Moelven IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Wenyi, Huang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sagen, Petter Solberg Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tusvik, Sondre Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vollum, Odin Høie Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wuerying, Mulati Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Zhang, Jiashang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Chenwei, Zhang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hushitaer, Sulei Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wang, Long Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Bråthen, Birger Andreas Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Feragen, Ove Ingebrigtsvoll Klubb Tynset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Lande, Eivind Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Olsen, Tommy Klubb Ottestad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Strand, Ulf Erik Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Verdenius, Jan Jacob Klubb Tolga IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI02, 02