Hopp til innhold

KM Sprinstafett

KM sprintstafett - Klassisk 8-10 år mixstafett 3 etapper x 800 m, en etappe hver. 11-12 år sprintstafett med 2 etapper x 800 m hver. KM klasser 13/14 år 2 etapper x800m hver, 15/16 år (1100 m), JR og SR ( Menn 1500m, Kvinner 1100 m)3 etapper hver. Lagene meldes på av lagleder i Sportsadmin. Jenter har lov å gå på guttelag. Tillatt å gå opp en klasse, dog ikke fra 12 år til 13/14 år (KM).

  • Når: 24.02.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Os
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 24.02.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 24.02.2019 Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 0
Start 24.02.2019 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

8 - 10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgård, Jåvva Mathias Kalstad Klubb Røros IL Klasse 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Buchanan, William Nordbrekken Klubb Røros IL Klasse 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heksem-Langseth, Anna Klubb Røros IL Klasse 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jordet, Iver Klubb Tolga IL Klasse 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kalstad Bjørgård, Elle Johanne Klubb Røros IL Klasse 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kildahl, Celine Yu Broen Klubb Tolga IL Klasse 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kosberg, Iver Dahl Klubb Røros IL Klasse 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kosberg, Isak Dahl Klubb Røros IL Klasse 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nymoen, Steinar Schärer Klubb Kvikne IL Klasse 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Odden, Sanne Vang Klubb Fåset IL Klasse 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Odden, Ellev Vang Klubb Fåset IL Klasse 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oldertrøen, Aurora Klubb Tynset IF Klasse 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ryen, Ida Marie Dæhli Klubb Tolga IL Klasse 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stai, Ingeborg Klubb Kvikne IL Klasse 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stokke, Erlend Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tamnes, Ludvik Hovdahl Klubb Røros IL Klasse 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tørres, Matheo Rendall Klubb Røros IL Klasse 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tørres, Maria Rendall Klubb Røros IL Klasse 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vang, Silje Klubb Fåset IL Klasse 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 11 - 12 år - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bekken, Åsmund Klubb Kvikne IL Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Lilleeng, Kristoffer Gjermundshaug Klubb Tynset IF Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Lilleeng, Ole Anders Gjermundshaug Klubb Tynset IF Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Mømb, Magnus Klubb Rendalen IL Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Nystuen, Mathis Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Stai, Caspar Klubb Kvikne IL Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Vang, Embret Klubb Tynset IF Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk

G 13 - 14 år - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalløkken, Eivind Kjellesvig Klubb Os IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Jordet, Lars Horten Klubb Tolga IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kveberg, Esten Klubb Tynset IF Klasse G 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Ryen, Kristian Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Søndmør, Edvin Danielsson Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Utgaard, Gjermund Klubb Tynset IF Klasse G 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Vangskåsen, Ane Klubb Os IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk

G 15 - 16 år - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk

J 11 - 12 år - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Brynhildsvoll, Maren Klubb Os IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Ingebrigtsen, Maiken Klubb Rendalen IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Ingebrigtsen, Emilie Klubb Rendalen IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Langøien, Ine Storhaug Klubb Os IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Oldertrøen, Ida Joanne Klubb Tynset IF Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Trøen, Kaja Klubb Rendalen IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk

J 13 - 14 år - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bakosgjelten, Kine Maria Lund-Vang Klubb Os IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Dalbakk, Oda Xiaoyun Andersen Klubb Nansen, IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Eggen, Kristin Klubb Nansen, IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Høsøien, Ida Klubb Tynset IF Klasse J 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse J 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Tangen, Eirin Klubb Tynset IF Klasse J 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Vangskåsen, Oda Klubb Os IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Sprint stafett klassisk

J 15 - 16 år - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Linnea Wolden Klubb Hernes IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Hemstad, Vårin Sæther Klubb Oppstad IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Jordet, Eline Horten Klubb Tolga IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Martinsen, Jenny Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk

Kvinner junior - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett klassisk

Menn junior - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Ryen, Eirik Dæhli Klubb Tolga IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix