Hopp til innhold

Konica Minolta NC Rena K99

Konica Minolta NC. Renn i Normalbakken, K99.

  • Når: 19.1 - 20.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Renabakkene
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse K NC A Øvelse K99 Startkontingent 130
Start 19.01.2019 Klasse K NC A Øvelse K99 Startkontingent 130
Start 20.01.2019 Klasse K NC Elite Øvelse K99 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse K NC Elite Øvelse K99 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse M NC A Øvelse K99 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse M NC A Øvelse K99 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse M NC B Øvelse K99 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse M NC B Øvelse K99 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse M NC C Øvelse K99 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse M NC C Øvelse K99 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse M NC Elite Øvelse K99 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse M NC Elite Øvelse K99 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse M Veteran Øvelse K99 Startkontingent 130
Start 19.01.2019 Klasse M Veteran Øvelse K99 Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

K NC Elite - K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K99
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse K99
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K99
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse K NC Elite Øvelse K99

K NC Elite - K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K99
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse K99
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K99
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse K NC Elite Øvelse K99

M NC A - K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Kirknes, Edwin Madsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Langkaas, John André Klubb Tyristubben, IF Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K99

M NC A - K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Kirknes, Edwin Madsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Langkaas, John André Klubb Tyristubben, IF Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K99
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K99

M NC B - K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Heddal IL Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Haugelien, Tobias Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Jevne, Fredrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC B Øvelse K99

M NC B - K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Heddal IL Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Haugelien, Tobias Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Jevne, Fredrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC B Øvelse K99

M NC C - K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Ljøkelsøy, Kristian Klubb Trønderhopp Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse K99

M NC C - K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Ljøkelsøy, Kristian Klubb Trønderhopp Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Rosenberg, Jon Fossen Klubb Nordre Land IL Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse K99

M NC Elite - K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Ringen, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Søgård, Jonas Gropen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K99

M NC Elite - K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Ringen, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Søgård, Jonas Gropen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse K99
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K99
nif-epi04, 04
NTB scanpix