Hopp til innhold

Budor fristil - TdH finale

Rennet er åpent for alle, og arrangeres som jaktstart for Tour-deltakere (f.o.m. 13 år). Første Tour-deltaker i mål vinner Tour de Hedmarken sammenlagt i sin klasse, men raskeste tid vinner selve rennet! For 11 og 12 år er det ikke jaktstart, men intervallstart. Sammenlagtliste for 11 og 12 år er summen av de enkelte TdH-renn. • Første start kl. 11.00 • Startlister og resultater, se meny over. • Løypelengder: o FH stående: 1 km fri o G/J 8-10 år: 1 km fri o G/J 11-12 år: 2 km fri o G/J 13-14 år: 3 km fri o G/J 15-16 år: 5 km fri o K17-20: 5 km fri o M17-20: 10 km fri o K sr. 5 km fri o H sr. 10 km fri

  • Når: 28.12.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Budor Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.12.2018

Annen informasjon

  • Adresse: Kongsvegen 1587 2340 LØTEN
  • E-post: mskramst@bbnett.no
  • Kontonummer: 18222866878
  • Hjemmeside: http://www.nlski.no
  • Cup koordinator: Atle Ruud
  • TD: Geir Mikkelsen
  • TD: Anders Bergundhaugen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 28.12.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 28.12.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 28.12.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finstad-Vogt, Jonas Klubb Soon Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kalland, Rasmus Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finstad-Vogt, Håkon Klubb Soon Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjendlie, Theodor Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kørra, Krisander Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindbakken, Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rynning, Emil Rosøy Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vevle, Johannes Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Blom-Hagen, Odin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Sebastian Wasa Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holter, Hans Jørgen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krohn-Hansen, Mikael Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skage, Eirik Setsaas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Snarvold, Martin Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wik, Per Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Borén, Kalle Hermanni Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Myhlback, Karl Alvar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stenberg, Martinius Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Teksum, Jonas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Oliver Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kalland, Lukas Klubb Magnor UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kjendlie, Theodor Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Anders Lohne Klubb Slåstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berg, Oliver Bjørndalen Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Buhs, Jakob Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engebakken, Kristian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hansen, Tobias Sommerstad Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nysveen, Oliver Fournaros Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bryhni, Morten Solvang Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fedreheim, Stian Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lien, Kristian Meiningen Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lindaas, Mats Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Løvhaug, Elias Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rognerud, Einar Gundersen Klubb Vaaler IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøn, Patrick Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Finstad-Vogt, Aksel Klubb Soon Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Vemund Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Alm, Vetle Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Max Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Junge-Larsen, Petter Gillerholtmoen Klubb Åslia Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Jamie Jack Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ous, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenberg, Johannes Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhlback, Anna Vera Klubb Trysilgutten IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Vilde Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berland, Matilde Aurstad Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Landgraff, Julia Johnsrud Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Camilla Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rushfeldt, Live Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Staven, Selena Marie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Marte Knoph Klubb Grue IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Ida Kiara Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykleset, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lekang, Ellen Sofie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Engelien, Hedda Strandsæter Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Borén, Maija Liina Serafiina Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kørra, Karoline Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Alme, Linnea Wolden Klubb Hernes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørgan, Mathilde Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hemstad, Vårin Sæther Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Larsen, Catharina Da Silva Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Martinsen, Jenny Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Libak-feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Staven, Ingrid Emilie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Lea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kalbakken, Sanna Lilleøkseth Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ottosen, Martine Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øverby-Nilsen, Silje Karine Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Pia Engemoen Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjemli, Gina Lagmandsveen Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nilssen, Marte Holmen Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stenberg, Ingrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storlien, Amalie Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Denise Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Germundson, Benedicte Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lien, Mari Victoria Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Tobias Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Berland, Vinjar Aurstad Klubb Vingrom IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Engelien, Oscar Strandsæter Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sagen, Petter Solberg Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skutbergsveen, Bastian Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tusvik, Sondre Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vollum, Odin Høie Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fraurud, Mads Hagen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Holemark, Sigurd Klubb Hønefoss Skiskytterklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ottersen, Tobias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sameien, Morten Tørnblad Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Seegaard, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Strömvall, Raimond Haugom Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baklid, Jørgen Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Karterud, Herman Andre Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lindaas, Even Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rasmussen, Sander Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksjøberget, Ulrik Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Bovold, Lars Klubb Østby IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Rønning, Erik Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix