Hopp til innhold

Gåsburennet - TdH3

Gåsburennet er tredje renn i årets Tour de Hedmarken. Klassisk normaldistanse i NM-løypene på Gåsbu. For mer info se: http://www.vangski.no/ http://www.tourdehedmarken.no/

  • Når: 27.12.2018
  • Hvor: HAMAR
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.12.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 27.12.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 27.12.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 27.12.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engebakken, Mikkel Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Horten, Liam Bjørseth Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætre, Ferdinand Lilleaas Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorsteinsen, Trond Edvard Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eggen, Kristoffer Johnsen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Harstad, Jakob Håvard Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hokstad, Johan Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjendlie, Ludvik Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kørra, Krisander Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindbakken, Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rynning, Emil Rosøy Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vevle, Johannes Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Odin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruksås, Aksel Brekke Klubb Bødalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Sebastian Wasa Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holter, Hans Jørgen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krohn-Hansen, Mikael Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Persson, Albin Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røise, Eirik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skage, Eirik Setsaas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snarvold, Martin Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borén, Kalle Hermanni Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerdalen-Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhlback, Karl Alvar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenberg, Martinius Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Oliver Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boye, Asbjørn Klubb Københavns Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hokstad, Petter Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjendlie, Theodor Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seim, Audun Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Anders Lohne Klubb Slåstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Oliver Bjørndalen Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bårdseth, Simen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engebakken, Kristian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nysveen, Oliver Fournaros Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fedreheim, Stian Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaden, Marius Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjort-Larsen, Mads Gravråk Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lien, Kristian Meiningen Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindaas, Mats Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løvhaug, Elias Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rognerud, Einar Gundersen Klubb Vaaler IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sømoen, Brage Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøn, Patrick Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Vemund Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alm, Vetle Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Vegard Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dobloug, Ole Jørgen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Max Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingierd, Håkon Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Petter Gillerholtmoen Klubb Åslia Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krüger, Jamie Jack Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Persson, Fabian Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenberg, Johannes Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lippe, Frida Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhlback, Anna Vera Klubb Trysilgutten IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rotneberg, Helle Nordhagen Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Julie Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høiby, Elise Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Camilla Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lyngby, Marie Børkesveen Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Marte Knoph Klubb Grue IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engebakken, Martine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krüger, Ida Kiara Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykleset, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øie-Kjølstad, Ailin Montejo Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogsti, Hannah Hveem Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røise, Nora Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borén, Maija Liina Serafiina Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Hanna Lerche Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Heggedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kørra, Karoline Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Alme, Linnea Wolden Klubb Hernes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørgan, Mathilde Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hemstad, Vårin Sæther Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Jenny Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Karen Klubb Magnor UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Libak-feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linholt, Thea Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Ingrid Marie Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lyngby, Karen Børkesveen Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerdalen-Nilsen, Rebekka Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hammer, Lea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ottosen, Martine Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rud, Maren Bleken Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knutsen, Kristin Elise Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenberg, Ingrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hvamstad, Lina Eikenes Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogh, Ane Sofie Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tangen, Marte Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katla, Pernille Jebens Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Tiril Bergitte Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Marit Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæther, Victoria Navjord Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstensen, Elisabeth Hofgaard Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5+5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Karsrud, Kristine Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Kvamme, Lisa Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Roaldstveit, Tonje Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Taylor, Annika Jeane Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Vognild, Anitra Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Tobias Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Børli, Erlend Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Michelsen, Hjalmar Klubb Syril IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Sigurd Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagen, Petter Solberg Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Staune-mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveen, Kristian Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thieme, Alfred Vestvik Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tullander, Jostein Hagen Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tusvik, Sondre Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Valhovd, Mathias August Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aasbø, Aksel Emil Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergland, Sigvart Eugen Klubb Mysen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Evensen, Christian Stjern Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fraurud, Mads Hagen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Matias Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hemstad, Martin Aasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhr, Petter Klubb Vallset IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Seegaard, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Smeby, Alexander Apenæs Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Askildsen, Fillip Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Christian Opsahl Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flågen, Bjørn Anders Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Frøisland, Eskil Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haneberg, Sondre Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugland, Even Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heyn, Thomas Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsen, Tom-Erik Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Kristian Fodstad Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karterud, Herman Andre Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Liland, Lukas Klubb Koll, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindaas, Even Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nesje-Haugli, Trym Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nydal, Sondre Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rasmussen, Sander Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rogne, Anders Johan Klubb Hakadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rustad, Sigurd Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sevang, Nicolay Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solberg, Jørgen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundet, Erling Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10+10 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Baksjøberget, Ulrik Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Berg, Stian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Bovold, Lars Klubb Østby IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Bratbak, Emil Robert Book Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Dengerud, Erik Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Fossli, Sondre Turvoll Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Hanslien, Iver Andreas Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Kaas, Sverre Waaler Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Nordli, Simen Engebretsen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
nif-epi04, 04