Hopp til innhold

Parallellslalom i Tørudbakken

  • Når: 17.02.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Brumunddal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 17.02.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 17.02.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 17.02.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 17.02.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse Kvinner E Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Kvinner F Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Kvinner G Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Kvinner H Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Kvinner I Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Kvinner J Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Kvinner K Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Kvinner L Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Kvinner M Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Kvinner N Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Kvinner O Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Menn A Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 17.02.2019 Klasse Menn E Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Menn F Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse Menn G Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Menn H Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Menn I Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Menn J Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Menn K Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Menn L Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Menn M Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Menn N Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Menn O Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 17.02.2019 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 17.02.2019 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 17.02.2019 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønstad, Ole Morten Tårneby Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ergan, Melvin Carl Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hågensen, Brage Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myhre, Fredrik Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Pedersen, Jørgen Langmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sjølie, Finn Erik Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm

G 11 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Kasper Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Eidnes, Odin Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Eriksen, Kristian Andersen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm

G 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pettersen, André Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sjølie, Sven Einar Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sølvsberg, Markus Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

G 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasterud, Robin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kirkestuen, Marius Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Løvik-Kjærnet, Sigurd Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Romfo, Simon Igor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rudjord, August Birkelund Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ruud, Håvard Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rygh, Ole Marius Gautvik Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

G 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

G 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kålhus, Christian Rasmussen Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Løvik-Kjærnet, Sverre Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Sølvsberg, Simon Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

G 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gabrielsen, Storm Alexander Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Pettersen, Daniel Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rønning, Casper Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Viflat, Håkon Larsen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Willard, Gustav Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm

J 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kålhus, Karoline Aminda Rasmussen Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Pettersen, Marielle Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm

J 11 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baadshaug, Tilde Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Busterud, Helene Bøhn Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Eriksen, Signe Kristina Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gjøra, Anna Skinnehaugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lund, Emilie Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11 år Øvelse Parallellslalåm

J 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønstad, Maja Tårneby Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Markeng, Pernille Austli Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ruud, Joakim Lindberg Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

J 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evenrud, Gina Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Haugen, Oda Klubb Trysilgutten IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Omsted, Marie Helen Klubb Trysilgutten IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

J 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sølvsberg, Louise Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Willard, Ella Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

J 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baadshaug, Sanna Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm

Junior I K 17-18 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ruud, Andrea Strøm Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Parallellslalåm

Junior II M 19-21 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønstad, Vegard Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skogsrud, Kasper Klubb Brumunddal Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Parallellslalåm

Kvinner A - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Parallellslalåm

Menn F - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sølvsberg, Axel Mikael Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn F Øvelse Parallellslalåm
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix