Hopp til innhold

Slalomrenn i Tørudbakken

  • Når: 16.02.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Brumunddal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 16.02.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner F Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner G Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner H Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner I Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner J Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner K Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner L Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner M Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner N Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner O Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 16.02.2019 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Menn F Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Menn G Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Menn H Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Menn I Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Menn J Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Menn K Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Menn L Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Menn M Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Menn N Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Menn O Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 16.02.2019 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 16.02.2019 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 16.02.2019 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Elias Nygård Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Brønstad, Ole Morten Tårneby Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Ergan, Melvin Carl Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Flaten, Andreas Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hågensen, Brage Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Fredrik Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Rasch, Magnus Lunde Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Thingstad, Timmi Runeberg Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Waarnes-Barthel, William Berny Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Kasper Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Brobakken, Tage Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Eriksen, Kristian Andersen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn From, Samuel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wilkens, Mikkel Gullaksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wohlfeil, Hugo Sinan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, André Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Joakim Lindberg Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sølvsberg, Markus Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hammersmark, Torkel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkestuen, Marius Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Løvik-Kjærnet, Sigurd Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Romfo, Simon Igor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rudjord, August Birkelund Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Håvard Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Ole Marius Gautvik Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Carolin, Bernhard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Sander Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Kålhus, Christian Rasmussen Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Løvik-Kjærnet, Sverre Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Opsal, Peer Christian Svenkerud Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Saugstad, Benjamin Lund Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sølvsberg, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sølvsberg, Simon Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tessem, Mathias Ario Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Widholm-Veen, Fredrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Widholm-Veen, William Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pettersen, Daniel Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Tessem, Melvin Kourosh Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Viflat, Håkon Larsen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Willard, Gustav Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfsen, Victoria Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Ida Marie Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Løkken, Sanne Skjønsberg Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Marielle Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Waarnes-Barthel, Maria Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baadshaug, Tilde Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Busterud, Helene Bøhn Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Gjøra, Anna Skinnehaugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Lund, Emilie Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønstad, Maja Tårneby Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Markeng, Pernille Austli Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfsen, Malin Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Oda Klubb Trysilgutten IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Kristine Ressem Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Omsted, Marie Helen Klubb Trysilgutten IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sveen, Mathea Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vorre, Freja-Mathilde Holmer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Eline Stikbakke Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Tamara Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kålhus, Karoline Aminda Rasmussen Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Molthe, Annicken Louise Teksum Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sølvsberg, Louise Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Willard, Ella Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baadshaug, Sanna Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Wohlfeil, Liv Nele Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ruud, Andrea Strøm Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mølstad, Klaus Aasterud Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønstad, Vegard Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix