Hopp til innhold

VSF Dobbel Renn 1 Kretsmesterskap og Kvalik for HSK og OSK

Vang Skiløperforening Alpin ønsker velkommen til Kretsmesterskap HSK og OSK samt to SL renn på samme dag. det vil også bli satt opp treningsløyper slik at løperne kan kjøre i ventetiden.

  • Når: 17.03.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Hamar Alpinsenter, Lierberget
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Menn N Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønstad, Ole Morten Tårneby Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Dobloug, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Ergan, Melvin Carl Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Fredrik Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sæhlie, Christian Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Kasper Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eriksen, Kristian Andersen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, André Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Joakim Lindberg Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sølvsberg, Markus Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hammersmark, Torkel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Romfo, Simon Igor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rudjord, August Birkelund Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Håvard Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skramstad, Jonas August Bakken Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sønsthagen, Albert Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryhni, Jacob Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Bryhni, Fredrik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Kålhus, Christian Rasmussen Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sølvsberg, Simon Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pettersen, Daniel Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfsen, Victoria Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kålhus, Karoline Aminda Rasmussen Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Meland, Aurora Dahle Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Marielle Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønstad, Maja Tårneby Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Busterud, Helene Bøhn Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eriksen, Signe Kristina Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gjøra, Anna Skinnehaugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røn, Zypriane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfsen, Malin Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bremer-petersen, Filippa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Oda Klubb Trysilgutten IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nybakken, Thea Kløvstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Omsted, Marie Helen Klubb Trysilgutten IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sveen, Mathea Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vorre, Freja-Mathilde Holmer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Tamara Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grosberghaugen, Leah Isabelle Evangelou Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Nyang, Ruth Folkvord Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Nymoen, Mille Evine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sølvsberg, Louise Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Karen Johnsrud Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Nybakken, Julie Kløvstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mølstad, Klaus Aasterud Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønstad, Vegard Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skår, Fredrick Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm

U Menn Synshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dobloug, Jens Klubb Vang Skiløperforening Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm
nif-epi04, 04
Morten V. Eriksen