Hopp til innhold

KM SC6 Fri Enkeltstart

  • Når: 23.02.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Os
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jordet, Iver Klubb Tolga IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nymoen, Steinar Schärer Klubb Kvikne IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Kristian Klubb Kvikne IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønningen, Jørgen Klubb Nansen, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Erlend Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tørres, Matheo Rendall Klubb Røros IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekken, Åsmund Klubb Kvikne IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Julnes, Robin Klubb Stiklestad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Konterud, Jakob Kvittum Klubb Granli IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleeng, Ole Anders Gjermundshaug Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystuen, Mathis Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røe, Mathias Klubb Tolga IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillebakken, Jakob Klubb Nansen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleeng, Kristoffer Gjermundshaug Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Olve Klubb Kvikne IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Snarvold, Martin Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stai, Caspar Klubb Kvikne IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vang, Embret Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalløkken, Eivind Kjellesvig Klubb Os IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Håkon Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansæl-Nergaard, Simen Klubb Kvikne IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryen, Ole Håkon Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jordet, Lars Horten Klubb Tolga IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryen, Kristian Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryttervoll, Magnar Klubb Brekken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Anders Lohne Klubb Slåstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæter, Petter Solhaug Klubb Os IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Løvhaug, Elias Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Narjord, Vetle Meli Klubb Os IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Prøsch-Moen, Sverre Klubb Røros IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Østbyhaug, Tomas Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnstad-Tuveng, Philip Klubb Tynset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Vebjørn Horten Klubb Tynset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalløkken, Ane Kjellesvig Klubb Os IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kildahl, Celine Yu Broen Klubb Tolga IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Oldertrøen, Aurora Klubb Tynset IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryen, Ida Marie Dæhli Klubb Tolga IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stai, Ingeborg Klubb Kvikne IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oldertrøen, Ida Joanne Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøen, Kaja Klubb Rendalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gullikstad, Signe Gløtvold Klubb Røros IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Stine Klubb Utleira IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakosgjelten, Kine Maria Lund-Vang Klubb Os IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brevad, Maja Tørhaug Klubb Kvikne IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fætten, Ane Melien Klubb Haltdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bekken, Hedda Klubb Kvikne IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eggen, Kristin Klubb Nansen, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høsøien, Ida Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Vestre Trysil IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tangen, Eirin Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vangskåsen, Oda Klubb Os IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jordet, Eline Horten Klubb Tolga IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Linnea Wolden Klubb Hernes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brevad, Emma Tørhaug Klubb Kvikne IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hemstad, Vårin Sæther Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Jenny Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Schärer, Emilie Klubb Kvikne IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feragen, Martine Rød Klubb Tynset IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jordet, Agnes Klubb Tolga IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøtan, Kari Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vang, Silje Klubb Fåset IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brenden, Kristina Klubb Vestre Trysil IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Guoqiang, Ma Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lei, Wang Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fanghua, Yu Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Minglin, Li Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pingwei, Hou Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hang, Li Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wiken, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Yunlong, Jiang Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad-Tuveng, Tor Halvor Klubb Tynset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Feragen, Ove Ingebrigtsvoll Klubb Tynset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Eivind Klubb Ogndal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jian, Wang Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Junjie, Chen Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kaibo, Li Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Qinghang, He Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thonstad, Audun Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tongbin, Lu Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Verdenius, Jan Jacob Klubb Tolga IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Yang, Liu Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Yifan, Li Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Zailin, Yang Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI03, 03