Hopp til innhold

Vårspretten - Kombinert

Kombinert blir gjennomført på Nybygda Stadion. Langrennstart kl.15:00 evt. 45 minutter etter premieutdeling hopp HL-2020 Furnes/Nybygda går på samme stadioen neste år. K7 og K15: En jente- og en gutteklasse. 1 KM K25: J/G RC 3 (13-16 år) og åpen klasse. 2,0 KM K40: J/G 12 år, J/G RC 3 (13-16 år) og åpen klasse. 2,1 KM K70: J/G RC 2/1 (13-16 år), junior k, og veteran k/m 3 KM K70: junior m, senior k/m og veteran k/m 4,5 KM

  • Når: 16.03.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Lierberget / Nybygda
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K Yngre Jr. Øvelse 5 km Startkontingent 100
Start 16.03.2019 Klasse K15 Gutte og Jenter Øvelse 2 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K25 Gutter og Jenter Øvelse 2 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K40 Gutter Øvelse 2 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K40 Jenter Øvelse 3 km Startkontingent 100
Start 16.03.2019 Klasse K7 Gutter og JEnter Øvelse 1 km Startkontingent 100
Start 16.03.2019 Klasse M Yngre Jr. Øvelse 5 km Startkontingent 100
Start 16.03.2019 Klasse RC 1 Gutter Øvelse 3 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse RC 1 Jenter Øvelse 3 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse RC 2 Jenter Øvelse 3 km Startkontingent 100
Start 16.03.2019 Klasse RC 3 Gutter Øvelse 2 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse RC 3 Jenter Øvelse 2 km Startkontingent 100

Påmeldte deltagere

K15 Gutte og Jenter - 2 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hilmarsen, Martin Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse K15 Gutte og Jenter Øvelse 2 km

K25 Gutter og Jenter - 2 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harstad, Ludvig Ytredal Klubb Søre Ål IL Klasse K25 Gutter og Jenter Øvelse 2 km
Navn Harstad, Jakob Håvard Ytredal Klubb Søre Ål IL Klasse K25 Gutter og Jenter Øvelse 2 km
Navn Jacobsen, Tobias Nedrum Klubb Søre Ål IL Klasse K25 Gutter og Jenter Øvelse 2 km
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse K25 Gutter og Jenter Øvelse 2 km
Navn Oustad, Birthe Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K25 Gutter og Jenter Øvelse 2 km

K40 Gutter - 2 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K40 Gutter Øvelse 2 km
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K40 Gutter Øvelse 2 km
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K40 Gutter Øvelse 2 km
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse K40 Gutter Øvelse 2 km
Navn Hilmarsen, Ingmar Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse K40 Gutter Øvelse 2 km
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K40 Gutter Øvelse 2 km
Navn Rasmussen-Dalen, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K40 Gutter Øvelse 2 km

RC 1 Gutter - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 3 km

RC 1 Jenter - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse RC 1 Jenter Øvelse 3 km
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse RC 1 Jenter Øvelse 3 km

RC 2 Gutter - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km

RC 3 Gutter - 2 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kindlistuen, Martin Klubb Vingrom IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 2 km
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse RC 3 Gutter Øvelse 2 km
NIF-EPI02, 02
Morten V. Eriksen