Hopp til innhold

Vårspretten 2019

Furnes Skiløperforening ønsker velkommen til Vårspretten i Lierberget. HL-2020 Furnes/Nybygda i samme anlegget neste år. Klasser/bakker hopp: K7 og K15: En jente- og en gutteklasse i hver bakke. K25: J/G RC D (13-16 år) og åpen klasse. K40: J/G 12 år, J/G RC C (13-16 år) og åpen klasse. K70: J/G RC B/A (13-16 år), junior k/m, senior k/m og veteran k/m. Påmelding via www.minidrett.no eller til furneshopp@hotmail.com. Frist for påmelding er 13.03.19. Betaling Vipps:137662 Furnes SF eller konto 1810.28.54728

  • Når: 16.03.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Lierberget Hoppsenter
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse Lierberget K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Gutter RC A Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Gutter RC B Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Gutter RC C Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Gutter RC D Øvelse K25 Startkontingent 100
Start 16.03.2019 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K7 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Lierberget K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 16.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 16.03.2019 Klasse Jenter RC B Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 16.03.2019 Klasse Jenter RC A Øvelse Lierberget K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Jenter RC C Øvelse K25 Startkontingent 100
Start 16.03.2019 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K15 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K7 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K junior Øvelse K70 Startkontingent 130
Start 16.03.2019 Klasse K senior Øvelse K70 Startkontingent 130
Start 16.03.2019 Klasse K Veteran Øvelse K70 Startkontingent 100
Start 16.03.2019 Klasse M junior Øvelse Lierberget K70 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse M senior Øvelse K70 Startkontingent 130
Start 16.03.2019 Klasse M Veteran Øvelse Lierberget K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsodden, Adrian Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse K40
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse K40
Navn Østvold, Tobias Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse K40

G 12 år - Lierberget K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bysveen, Trym Vestlund Klubb Vallset IL Klasse G 12 år Øvelse Lierberget K40
Navn Haugen, Matheas Klubb Næroset IL Klasse G 12 år Øvelse Lierberget K40
Navn Svenningsen-Fjeld, Odd Harald Klubb Raufoss Hopp Klasse G 12 år Øvelse Lierberget K40

Gutter RC A - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Asgeir Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbukameratene, IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Juliussen, Emil Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Skoglund, Håkon Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K70

Gutter RC B - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Nyvoll, Ørjan Klubb Tolga IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K70

Gutter RC C - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Helland, Fredrik Homleid Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Kindlistuen, Martin Klubb Vingrom IL Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Rasmussen-Dalen, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter RC C Øvelse K40

Gutter åpen klasse - K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, August Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Bergsodden, Sebastian Klubb Moelven IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Chavez-Njarga, Balder Klubb Eidsvold IF Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Fabijanski, Mateusz Jan Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Halvorsen, Ole Kristoffer Klubb Eidsvold IF Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Hansen, Mikael Armas Klubb Eidsvold IF Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Hilmarsen, Martin Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Johansen, Theo Sebastian Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Ottesen, Krisander Klubb Eidsvold IF Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Roseth, Simen Klubb Eidsvold IF Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Rustad, Dennis Klubb Eidsvold IF Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15

Gutter åpen klasse - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeli, Benjamin Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Harstad, Ludvig Ytredal Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Harstad, Jakob Håvard Ytredal Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Jacobsen, Tobias Nedrum Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Nelissen, Hugo Antonius Johannes Klubb Trysilgutten IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Norderhaug, Karinus Klubb Trysilgutten IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Odden, Eldar Klubb Trysilgutten IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Picard, Filip Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25

Gutter åpen klasse - K7

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Lucas Duesund Klubb Eidsvold IF Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K7
Navn Norderhaug, Enok Klubb Trysilgutten IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K7
Navn Ottesen, Kaspian Klubb Eidsvold IF Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K7

Gutter åpen klasse - Lierberget K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gotehus, Olav Tsukameka Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Lierberget K40
Navn Hilmarsen, Ingmar Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Lierberget K40
Navn Martinsen, Petter Hemstad Klubb Trysilgutten IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Lierberget K40

Jenter RC A - Lierberget K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Jenter RC A Øvelse Lierberget K70
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Jenter RC A Øvelse Lierberget K70
Navn Selbekk, Mathilde Årva Klubb Fossum IF Klasse Jenter RC A Øvelse Lierberget K70

Jenter åpen klasse - K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mangerud, Sine Elida Klubb Vallset IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K15
Navn Odden, Jenny Klubb Trysilgutten IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K15

Jenter åpen klasse - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Martinsen, Ingrid Hemstad Klubb Trysilgutten IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K25
Navn Oustad, Birthe Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K25
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Elverum Hopp Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K25

Jenter åpen klasse - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holter, Millie Elise Stefferud Klubb Vallset IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K40

Jenter åpen klasse - K7

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Emilie Klubb Elverum Hopp Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K7

M junior - Lierberget K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse M junior Øvelse Lierberget K70

M Veteran - Lierberget K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdahl, Oddgeir Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M Veteran Øvelse Lierberget K70
nif-epi04, 04
Morten V. Eriksen