Hopp til innhold

Åsmarkrennet SC7

Velkommen til Åsmarka og Åsmarkrennet. I år er Åsmarkrennet blitt en del av Sjusjøcup, og er det 7. rennet i cupen. Åsmarka ligger langs fylkesvei 216, mot Sjusjøen, ca 15 minutter fra Moelv. Litt informasjon: Rennkontoret åpner kl. 09.00 renndagen. Parkering kan med fordel betales med vipps, til nummer: 82915, 50kr. Lagledermøte kl. 10.00 i sekretariatet. I år vil det bli muligheter for å gå Knøtterenn, for de under 8 år. Det er påmelding i sekretariatet frem til kl. 10.00 renndagen, og fellesstart kl. 10.30. Her er det ønskelig om utøverne går løypa selv, uten voksne. Pris: 50kr, betales i sekretariatet ved påmelding.

  • Når: 17.03.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Åsmarka
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.03.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.03.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.03.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Bjørn Eide Klubb Lillehammer Skiklub Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergaust, Birk Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kalland, Rasmus Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Windju, Marius Baardseth Klubb Åsmarka IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Simen Kragtorp Klubb Rømskog IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahlen, Eirik Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haslestad, Torgrim Hasle Klubb Nes Sp.Kl. Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjendlie, Ludvik Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvamme, Hans Elias Bjørneseth Klubb Kjellmyra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Odin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull Aakrann, Aleksander Vassenden Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fauskerud, Sivert Knutsen Klubb Lismarka Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvseth, Kristian Klubb Åsmarka IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snarvold, Martin Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utseth-Hauge, Sigurd Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borén, Kalle Hermanni Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jeistad, Sander Klubb Lismarka Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tennstrand, Syver Moseng Klubb Mesnali Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Buraas, Bjørnar Jesnes Klubb Åsmarka IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halteigen, Ole Jørgen Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kalland, Lukas Klubb Magnor UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjendlie, Theodor Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Nes Sp.Kl. Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletvold, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Anders Lohne Klubb Slåstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Oliver Bjørndalen Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engebakken, Kristian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nysæther, Oskar Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rognerud, Einar Gundersen Klubb Vaaler IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bolme, Sune Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hattestad, Olav Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mauseth, Martin Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Markus Kragtorp Klubb Rømskog IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bull Aakrann, Silje Vassenden Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høiby, Elise Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Felicia Isabel Klubb Nybergsund IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lyngby, Marie Børkesveen Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Sigrid Onsum Klubb Åsmarka IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mythen, Elise Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sveadalen, Vilde Klubb Åsmarka IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øie-Kjølstad, Ailin Montejo Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Vestre Trysil IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tangen, Eirin Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borén, Maija Liina Serafiina Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haslestad, Ingeborg Hasle Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hemstad, Vårin Sæther Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nyhus, Mille Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lyngby, Karen Børkesveen Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mythen, Signe Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Synstad, Åsa Berger Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Utseth-Hauge, Ane Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagen, Petter Solberg Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02