Hopp til innhold

HA-sprinten TDH1 SC1

Som tidligere inngår rennet i Tour de Hedmarken. Sjusjcøcup1 Rennet er en sprint i klassisk stil.

  • Når: 15.12.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Budor
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.12.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 15.12.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 15.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 15.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kalland, Rasmus Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laforce, Sondre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjendlie, Ludvik Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kørra, Krisander Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindbakken, Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blom-Hagen, Odin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brenden, Albert Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krohn-Hansen, Mikael Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snarvold, Martin Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kalland, Lukas Klubb Magnor UL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjendlie, Theodor Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ryen, Kristian Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seim, Audun Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sletvold, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Anders Lohne Klubb Slåstad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brenden, Isak Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enersen, Ulrik Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engebakken, Kristian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovdedalen, Jonas Lien Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Vetle Søndmør Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nysveen, Oliver Fournaros Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fedreheim, Stian Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lien, Kristian Meiningen Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løvhaug, Elias Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nysæther, Oskar Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ryen, Eirik Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solbjør, Erik Løvlien Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wangen, Kristian Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Junge-Larsen, Petter Gillerholtmoen Klubb Åslia Skilag Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmen-Storslett, Nora Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Huuse, Lotta Ihrstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jevanord, Ingrid Sofie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ryen, Ida Marie Dæhli Klubb Tolga IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Maria Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken-Brustad, Martine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjærnes, Synne Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krüger, Ida Kiara Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mykleset, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveadalen, Vilde Klubb Åsmarka IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogsti, Hannah Hveem Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Samuelsen, Synne Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Vestre Trysil IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Boren, Maija Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kørra, Karoline Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langsethagen, Kristina Franklin Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mykleset, Julie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Linnea Wolden Klubb Hernes IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hemstad, Vårin Sæther Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Jenny Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feragen, Martine Rød Klubb Tynset IF Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linholt, Thea Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løkkebakken, Jessica Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brenden, Kristina Klubb Vestre Trysil IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enersen, Eirin Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenberg, Ingrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bollingmo, Otilie Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Marit Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæther, Victoria Navjord Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagen, Petter Solberg Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Kristian Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Marius Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seegaard, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Uttian, Torbjørn Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karterud, Herman Andre Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seegaard, Kristoffer Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Noren, Matias Sølvsberg Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Ulf Erik Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix