Hopp til innhold

KM sprintstafett - fristil

8-10 år mixstafett 3 etapper, en etappe hver. 11-12 år sprintstafett med 2 etapper hver. KM klasser 13/14 år 2 etapper hver, 15/16 år, JR og SR 3 etapper hver. Lagene meldes på av lagleder i Sportsadmin. Jenter har lov å gå på guttelag. Tillatt å gå opp en klasse, dog ikke fra 12 år til 13/14 år (KM).

  • Når: 21.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Veldre sag
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J13-14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J15-16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Antonsen, Elise Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Vebjørn Bjørndalen Klubb Grue IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergaust, Birk Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenden, Melvin Nyengen Klubb Hernes IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahlen, Eirik Fevik Klubb Moelven IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dobloug, Ole Jørgen Klubb Vang Skiløperforening Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engebakken, Mikkel Klubb Vang Skiløperforening Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ergan, Melvin Carl Klubb Åslia Skilag Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Leo Alexander Klubb Hernes IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fredrikson, William Klubb Hernes IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gøbel, Halvor Klubb Hernes IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Maria Klubb Hamar Skiklubb Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Joswig, Ingeborg Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Junge-Larsen, Petter Gillerholtmoen Klubb Åslia Skilag Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørstad, Nora Klubb Hamar Skiklubb Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjendlie, Ludvik Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjærneth, Kasper Knippa Klubb Hernes IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleven, Siver Brandvold Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolloen, Emil Klubb Moelven IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krogstie, Aksel Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krogsæter, Simen Aas Klubb Strandbygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lierhagen, Thea Elise Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillestøl, Elling Klubb Åslia Skilag Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Camilla Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lyngby, Marie Børkesveen Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Låte, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Magnor, Sigve Klubb Hernes IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melve, Johannes Wiik Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moe, Magnus Sponberg Klubb Strandbygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Fredrik Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Hedda Åslund Klubb Åslia Skilag Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nygård, Marius Klubb Strandbygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oland, Sara Aune Klubb Strandbygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overland, Heine Klubb Åslia Skilag Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Platek, Vilde Marie Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Platek, Erik André Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rotneberg, Helle Nordhagen Klubb Strandbygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandøy, Oliver Klubb Strandbygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seberg, Kristian Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenberg, Johannes Klubb Strandbygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætre, Ferdinand Klubb Strandbygda IL Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Utseth-Hauge, Ane Klubb MjøsSki Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

FH Menn senior stående - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri

G11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakke, Anders Klubb Åslia Skilag Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bartnes, Aksel Molde Klubb Strandbygda IL Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berger, Simen Engeset Klubb Hamar Skiklubb Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Blom-Hagen, Odin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brenna, Marte Knoph Klubb Grue IL Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brodal, Iver Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hallum-Telneset, Erlend Klubb Hamar Skiklubb Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hauge, Henning Rotneberg Klubb Strandbygda IL Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hemstad, Caspar Klubb Strandbygda IL Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hørstad, Harald Svarva Klubb Åslia Skilag Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jeistad, Sander Klubb Lismarka Skilag Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jemtland, Arthur Klubb MjøsSki Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jørgensborg, Nils Klubb Lismarka Skilag Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvalevaag-Holm, Gustav Klubb MjøsSki Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Merli-Moen, Nora Helene Klubb Åslia Skilag Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nomerstad, Mikael Klubb Moelven IL Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nysæther, Erik Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Oland, Lars Aune Klubb Strandbygda IL Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Overland, Herleik Klubb Åslia Skilag Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønningen, Jonas Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenberg, Martinius Klubb Strandbygda IL Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørensen-Sundsrud, Ole Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tenden, Elias Berstad Klubb Strandbygda IL Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Torp, Magnus Skogstad Klubb MjøsSki Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Torseter, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Utseth-Hauge, Sigurd Klubb MjøsSki Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øvrebø, Odin Klubb Strandbygda IL Klasse G11-12 Øvelse Sprint stafett fri

G13-14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berg, Oliver Bjørndalen Klubb Grue IL Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Danielsen, Marcus Klubb Vang Skiløperforening Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovdedalen, Jonas Lien Klubb MjøsSki Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjendlie, Theodor Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Moelven IL Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løvseth, Håkon Klubb Åsmarka IL Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Martinsen, Vetle Søndmør Klubb Hamar Skiklubb Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nysveen, Oliver Fournaros Klubb MjøsSki Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandbæk, Emil Klubb Grue IL Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sønsterud, Torjus Klubb Vallset IL Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wiken, Lars Klubb Vang Skiløperforening Klasse G13-14 Øvelse Sprint stafett fri

G15-16 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bryhn, Lars Klubb Vallset IL Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gaden, Marius Klubb Brøttum IL Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grøtterud, Simen Andre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvalevaag-Holm, Elias Klubb MjøsSki Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvernvolden, Ole-Magnus Klubb Ottestad IL Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løken, Markus Klubb Vallset IL Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mikkelsen, Halvor Nordengen Klubb Åslia Skilag Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nysæther, Oskar Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandal, Jim Andre Klubb Åslia Skilag Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Åslia Skilag Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skutbergsveen, Bastian Klubb MjøsSki Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sveen, Kristian Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sømoen, Brage Klubb Vang Skiløperforening Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tørring, Isak Klubb Ottestad IL Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vollum, Odin Høie Klubb MjøsSki Klasse G15-16 Øvelse Sprint stafett fri

J11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Ida Ullevold Klubb Hamar Skiklubb Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Andrå, Eline Aspen Klubb Strandbygda IL Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brække, Andrea Klubb MjøsSki Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engebakken, Martine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugland, Lina Johanne Klubb Åslia Skilag Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmen, Lina Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Joswig, Johanna Klubb MjøsSki Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjærnes, Synne Klubb Hamar Skiklubb Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjørven, Marie Sandberg Klubb Ottestad IL Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kleven, Martine Klubb Ottestad IL Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogsti, Hannah Hveem Klubb MjøsSki Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Langseth, Sabrina Klubb Åslia Skilag Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Låte, Ingrid Klubb Strandbygda IL Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Melve, Sina Wiik Klubb MjøsSki Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Merli-Moen, Emma Sofie Klubb Åslia Skilag Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myhrer, Fanny Hagen Klubb Strandbygda IL Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mykleset, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myre, Signe Friberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nes, Ingrid Moland Klubb Ottestad IL Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nyland, Marte Klubb Ottestad IL Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Samuelsen, Synne Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandøy, Sofie Klubb Strandbygda IL Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjæret, Julie Skrutvold Klubb Strandbygda IL Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjæret, Kristine Skrutvold Klubb Strandbygda IL Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stensby Martinsen, Maja Klubb Hamar Skiklubb Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Ragnhild Klubb Åslia Skilag Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn strøm, Emilie Klubb MjøsSki Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundal, Ingvild Klubb Åslia Skilag Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sønsterud, Ingvild Klubb Vallset IL Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørum, Gunnhild Nordal Klubb MjøsSki Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tørring, Jenny Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J11-12 Øvelse Sprint stafett fri

J13-14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Mari Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børresen, Selma Lindstad Klubb Ottestad IL Klasse J13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Klubb Oppstad IL Klasse J13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engeskaug-Strøm, Hanna Klubb MjøsSki Klasse J13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjørven, Sigrid Sandberg Klubb Ottestad IL Klasse J13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mobrenna, Elise Klubb Oppstad IL Klasse J13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mykleset, Julie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandal, Idun Busterud Klubb Ottestad IL Klasse J13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svartvadet, Pernille Hamre Klubb Vang Skiløperforening Klasse J13-14 Øvelse Sprint stafett fri

J15-16 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flathagen, Mina Hammer Klubb Hernes IL Klasse J15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse J15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hemstad, Vårin Sæther Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjemli, Gina Lagmandsveen Klubb MjøsSki Klasse J15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Åsmarka IL Klasse J15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse J15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Langsethagen, Kristina Franklin Klubb Strandbygda IL Klasse J15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nilssen, Marte Holmen Klubb MjøsSki Klasse J15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenberg, Ingrid Klubb Strandbygda IL Klasse J15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storlien, Amalie Klubb MjøsSki Klasse J15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse J15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J15-16 Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engen, Ida Vågsmyr Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johannessen, Tone Lise Klubb Moelven IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storberget, Marianne Klubb Sørskogbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storslett, Anne Klubb Moelven IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri

Menn junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Midtli, Per Magnus Klubb Strandbygda IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Otterstad, Magnus Klubb Strandbygda IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri

Menn senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Rune Hoås Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bonkerud, Sondre Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordhagen, Simen Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Osvold, Vegard Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Ulf Erik Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan